29 Mayıs 2020'de WABCO’yu satın alan ZF, şu anda 41 ülkede yaklaşık 188 lokasyonla dünya çapında 160.000 çalışana sahiptir. 2021'de, ZF Grup 38.3 milyar € satış gerçekleştirmiştir.

Önde gelen küresel fren kontrol sistemleri tedarikçisi olan WABCO'nun ve ticari araçların güvenliğini, verimliliğini ve bağlanabilirliğini artıran diğer gelişmiş teknolojilerin entegrasyonu ile ZF, orijinal ekipman üreticileri ve küresel filolar için yeni nesil çözümlere ve hizmetlere öncülük edecektir. Dünya çapında 40 ülkede yaklaşık 16.000 çalışanı olan WABCO, yeni Ticari Araç Kontrol Sistemleri bölümü olarak ZF markası altında faaliyet göstermektedir.

1982 yılından bu yana WABCO’nun Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyet göstermekte olan İntermobil’in Türkiye genelinde 6 bayi ve “WABCO Service Partner” olarak yetkilendirdiği 103’ün üzerinde servisi bulunmaktadır. İntermobil’ in pazarlama, satış sonrası ve teknik desteği ile WABCO, her geçen yıl Türkiye’deki pazar payını ve marka bilinirliğini artırmaktadır. Türkiye’nin önde gelen treyler, otobüs ve kamyon üreticileri WABCO’ nun ürettiği ABS, ECAS, EBS, TCE ve RSS gibi elektronik fren aksamlarını yıllardır güvenle kullanmaktadırlar.

WABCO, genel araç işletme maliyetlerini düşürürken, kamyonların, otobüslerin ve treylerlerin emniyet ve verimliliğini artırır. WABCO’ nun satış sonrası ağı, yenilikçi ürün ve hizmetleri, dünya çapında bayi ve servis ağı ve en yeni eğitim merkezleri araçların ömrü boyunca filo sahiplerine ve operatörlere destek sağlamaktadır.

AKILLI TREYLER PROGRAMI

WABCO'nun ödüllü Akıllı Treyler Programı; treyler üreticilerine, filo operatörlerine veya kargo sahiplerine ulaşım maliyetlerini düşürecek, yakıt tasarrufu yapacak ve sürücü güvenliği ile...

ÜRÜN GRUPLARI

WABCO’nun Kamyon/Çekici, Treyler, Otobüs, Midibüs, Binek Araç ve Tarım Araçları için OEM araç üreticilerine ve otomotiv satış sonrası pazarına sunduğu fren, araç ve yük kontrolü, sürücü konforu ve güvenlik sistemleri mevcuttur.

TEKNOLOJİ VE İNOVASYONDA LİDER

Araç kontrol sistemlerinde 150 yılı aşan tecrübesi ve dünya çapında 2400 mühendisten oluşan AR&GE gücüyle WABCO, otomotiv sektörüne sunduğu yeniliklerle yön vermektedir.

WABCO SERVICE PARTNER

Profesyonel ve güvenilir bir servis ağı yaratabilmek, son kullanıcıya kapsamlı servis hizmeti verebilmek, olabildiğince yakın ve ulaşılabilir

devamını oku

olmak adına WABCO SERVICE POINTS olarak belirlenen servisler çeşitli kriterler göz önünde bulundurularak Mart 2012 itibarıyla WABCO SERVICE PARTNER olarak yetkilendirildi. WABCO SERVICE PARTNER konsepti ile her servis aynı standartta pazarlama materyallerine sahip olmakta ve tüm servislere aynı görünüm kazandırılmaktadır. WABCO, Türkiye’de İntermobil ile servis ağını genişleterek 100'ün üzerinde WABCO SERVICE PARTNER noktasına ulaşmış ve Türkiye genelinde araç sahiplerine / filolara yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Kapat

WABCO Customer Center

WABCO Customer Center sayesinde WABCO ürünlerinin teknik resimleri, fotoğrafları, referans listeleri ve broşürlerine parça numaralarıyla ulaşabilirsiniz.

WABCO sistemleriyle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunun cevabına ulaşabileceğiniz rehber kitaba ulaşmak için tıklayın.

WABCO Fren Hesabı formunu doldurmak için tıklayın.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X