İleri gidiyoruz

Dünyanın dev markalarını Türkiye otomotiv pazarıyla buluşturan İntermobil olarak deneyimimiz ve yenilikçi ruhumuzdan doğan bir marka ile karşınızdayız. Geçtiği zorlu testlerle kalitesini defalarca kanıtlayan İOTO’nun geniş ürün gamı ve Türkiye’nin dört bir yanında bulunan satış ağımızla sizinle birlikte ilerlemeye hazırız.

Birlikte kazanacağız.

Uzak Doğu araçları yedek parçalarına yönelik OEM ve OES üreticilerinin tercih ettiği yüksek teknolojiye sahip fabrikalarda üretilen İOTO ürünlerini, öncelikle Türkiye pazarı olmak üzere Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Afrika pazarları da düşünerek hayata geçirdik.

Ürünlerin tamamı TS-16949 standartlarına uygun olarak ISO belgelerine sahip üreticiler tarafından orijinaline sadık kalınarak yüksek kalitede imal edilirken; kalite ekibimiz ve üreticilerin de desteği ile garanti aşamalarında müşterilerimize en iyi desteği vermeyi görev edindik.

Kalite, bulunurluk ve devamlılık ilkelerimiz ile iş ortaklarımızın kazancına kazanç katma hedefiyle yola çıktık, bu yolda üzerimize düşen görevleri gerek üretim aşamasında, gerek bulunurlukla, gerekse kalite birimimiz ile son kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmeye hazırız. İOTO’nun yeni araçlara ait ürün geliştirme sistemi ile iş ortaklarımıza “Kazan-Kazan” diyoruz.

Şirketimizin Uzak Doğu araçlarına yönelik yedek parça satışından sorumlu birimimizin gerçekleştirdiği organizasyon ile İOTO Satış ve Tedarik sisteminden faydalanan iş ortaklarımıza anlaşmalı olduğumuz Gates, Teknorot, Mando+ ve Maysan Mando ürünlerini ile tedarik ediyoruz. Bu ürünlerin yanı sıra Güney Kore, Japonya, Hong Kong, Tayvan, Çin Halk Cumhuriyeti, Vietnam, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden Uzak Doğu araçlarına ait OEM, OES ve Aftermarket ürünleri ithalatı yoluyla ürün yelpazemizi genişletiyoruz.

Birlikte kuracağımız satış döngüsü ile son kullanıcıların kaliteli ürünleri tek noktadan teminine, süreklilik ve bulunurluk desteğini ekleyerek İOTO sistemi ile size ve bize kısa ve uzun vadede büyük kazançlar getirmeyi hedefliyoruz. İOTO ile kazanmaya hazır olun.

Ürünlerimiz:

Amortisör Aks Kafası, Aks Mili ve Komple Aks Ateşleme Bobini Fren Balatası Fren Pabucu Fren Diski Fren Kampanası Silindir Kapağı Komple Direksiyon Fren Ana Merkez (Hidrolik Ürünler) Fren Silindiri (Hidrolik Ürünler) Debriyaj Alt Merkez (Hidrolik Ürünler) Debriyaj Üst Merkez (Hidrolik Ürünler) Porya ve Tekerlek Rulmanları Direksiyon Pompası Komple Direksiyon Mili Radyatör Tel Aksamı Zincir Seti Ön Takım ve Süspansiyon (Yurt dışı pazarlar için)

ÇOK YAKINDA

Sürekli gelişim hedefimizden dolayı çeşitliliğimizi artırıyor; çok yakında kauçuk ürünleri, motor takozları, termostat, mafsal, dikiz aynası, devirdaim, buji kablosu, takım conta, bijon, aks taşıyıcı ve kaliper ürün gruplarını da ürün gamımıza eklemek için gerekli hazırlıkları yapıyoruz.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X