İleri gidiyoruz

Dünyanın dev markalarını Türkiye otomotiv pazarıyla buluşturan Intermobil olarak deneyimimiz ve yenilikçi ruhumuzdan doğan bir marka ile karşınızdayız. Geçtigi zorlu testlerle kalitesini defalarca kanıtlayan ioto’nun geniş ürün gamı ve Türkiye’nin dört bir yanında bulunan satış ağımızla sizinle birlikte ilerlemeye hazırız.

Birlikte kazanacağız.

Uzak Dogu araçları yedek parçalarına yönelik OEM ve OES üreticilerinin tercih ettigi yüksek teknolojiye sahip fabrikalarda üretilen ioto ürünlerini, öncelikle Türkiye pazarı olmak üzere Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Dogu ve Afrika pazarları da düşünerek hayata geçirdik. Ürünlerin tamamı TS-16949 standartlarına uygun olarak ISO belgelerine sahip üreticiler tarafından orijinaline sadık kalınarak yüksek kalitede imal edilirken; kalite kontrol ekibimizin bilgi ve becerileri ile üreticilerden de alınan destek ile garanti aşamalarında müşterilerimize en iyi desteği vermeyi görev edindik.

Kalite, bulunurluk ve devamlılık ilkelerimiz ile iş ortaklarımızın kazancına kazanç katma hedefiyle yola çıktık, bu yolda üzerimize düşen görevleri gerek üretim aşamasında, gerek bulunurlukla, gerekse kalite birimimiz ile son kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak gerçeklestirmeye hazırız. ioto’nun yeni araçlara ait ürün geliştirme sistemi ile iş ortaklarımıza “Kazan-Kazan” diyoruz.

Şirketimizin Uzak Doğu araçlarına yönelik yedek parça alım ve satımından sorumlu birimimizin gerçekleştirdiği organizasyon ile ioto Satış ve Tedarik sisteminden faydalanan is ortaklarımıza anlaşmalı olduğumuz Genmot Krank, Yenmak Piston Gömlek Segman, Supar Subap, King Motor Yatakları, NGK Buji, Sismak Direksiyon Kutusu, Sakura Filtre, Gates Kayış, Teknorot Ön Takım, Mando+ Oem/Oes yedek parçaları ve Maysan Mando Amortisör ürünlerini tedarik ediyoruz. Bu ürünlerin yanı sıra Almanya, Belçika, Güney Kore, Japonya, Hong Kong, Tayvan, Çin Halk Cumhuriyeti, Vietnam, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden Uzak Doğu araçlarına ait OEM, OES ve Aftermarket ürünleri (Hmc, Mobis, Aisin, Seiwa, Nap, İnzi, Ctr, Tama, Tayvan kapı kolu, Ysk vb.) ithalatı yoluyla ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Birlikte kuracağımız satış döngüsü ile son kullanıcıların kaliteli ürünleri tek noktadan teminine, süreklilik ve bulunurluk desteğini ekleyerek ioto sistemi ile size ve bize, kısa ve uzun vadede büyük kazançlar getirmeyi hedefliyoruz. ioto ile kazanmaya hazır olun.

Ürünlerimiz:

Amortisör Aks Kafası, Aks Mili ve Komple Aks Ateşleme Bobini Bijon Somun Saplama Buji Kablosu Fren Balatası Fren Pabucu Fren Diski Fren Kampanası Silindir Kapağı Komple Direksiyon Fren Ana Merkez (Hidrolik Ürünler) Fren Silindiri (Hidrolik Ürünler) Debriyaj Alt Merkez (Hidrolik Ürünler) Debriyaj Üst Merkez (Hidrolik Ürünler) Porya ve Tekerlek Rulmanları Direksiyon Pompası Komple Direksiyon Mili Cam Açma Düğmeleri Tel Aksamı Takım Conta Zincir Seti Ön Takım ve Süspansiyon (Yurt dışı pazarlar için)

ÇOK YAKINDA

Sürekli gelişim hedefimizden dolayı çesitliliğimizi artırıyor; çok yakında Aerosol ürünleri, Kauçuk ürünleri, Motor Takozları, Termostat, Mafsal, Dikiz Aynası, Devirdaim, Aks Taşıyıcı ve Kaliper ürün gruplarını da ürün gamımıza eklemek için gerekli hazırlıkları yapıyoruz.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X