HİZMETLERİMİZ

Biz her yeni güne aynı hedefle başlıyoruz. Sunduğumuz hizmeti her gün bir adım daha öteye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

MÜHENDİSLİK VE TEKNİK DESTEK

İntermobil, yetkilendirdiği servislerin de en son teknolojiyi takip ediyor olmasına dikkat etmektedir. Son kullanıcılara verilen hizmet kalitesinden ödün vermemek ve donanımlı bir servis ağı yaratmak adına İntermobil’in mühendislerinden oluşan teknik ekibi gerekli dokümantasyon ve ekipmanları sağlayarak araç üzerinde eğitimler vermektedir.

TEDARİK ZİNCİRİ VE LOJİSTİK DESTEK

İntermobil; tedarik sürecini sorunsuz ve etkin biçimde yöneterek bayilerinin rekabet gücünü artırmakta, farklı ve hızlı çözümler sunarak müşterilerine her geçen gün artı değer katmaktadır. İntermobil’in lojistik ekibi lojistik yönetiminin, müşteri memnuniyeti ve dağıtım verimliliği açısından rekabetin anahtarı olduğunun bilinci ile depo ve taşımacılıkta sektörün önde gelen firmaları ile iş birliği yaparak bu süreçteki tüm risk faktörlerini de minimize etmek için çalışmaktadır.

PAZARLAMA DESTEĞİ

Marka, pazarlamanın temeli ve işletme stratejisinin önemli bir parçasıdır. İntermobil temsil ettiği ve dağıtımını yaptığı her markanın bayi ve servislerinde standart bir görünümün sağlanması konusunda profesyonel destek sunmaktadır.

GARANTİ PROSEDÜRÜ

İntermobil’in, temsil ettiği ve dağıtımını yaptığı her markanın bayi ve servislerinde, garanti prosedürlerine uygun olmak şartı ile, ürün iadesi alınmaktadır. Şikâyete konu olan ürünler İntermobil tarafından incelenmektedir. Üretime dayalı bir hata içerdiği takdirde iadesi alınmaktadır. Kullanımla bağlantılı olmuş ve bu nedenle zarar görmüş ürünlerin iadesi alınması mümkün değildir. Garanti sürecinde hızlı çözüm olanakları sunan İntermobil, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

TİCARİ DESTEK

İntermobil temsil ettiği ve dağıtımını yaptığı dünya markalarıyla Türk otomotiv sektörüne ticari ve satış desteği sunan lider çözüm ortaklarından biridir. Tamamlayıcı ürün grupları sayesinde araç üreticilerine ve yedek parça dağıtıcılarına tek merkezden birçok ürün grubunun hizmetini vererek hem ticari anlamda müşterilerine avantaj sağlamakta hem de hizmet kalitesini daha geniş bir alanda gösterebilmektedir. Otomotiv sektöründe Türkiye'nin en donanımlı çözüm ortağı olmak vizyonundan hareketle satış süreçlerini yönetmektedir

“Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.”

Henry Ford

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X