İntermobil Otomotiv’in 2019 yılından beri Türkiye temsilciliğini üstlendiği Ventura Systems, 1994 yılında kurulmuş olup şehir içi otobüsler için yenilikçi kapı sistemleri üreticisidir. Ventura Systems, 40'tan fazla ülkede 200'den fazla çalışanı ve müşterisi olan bir şirkettir. Hollanda, Almanya, Hong Kong, ABD ve Avustralya'da ofisleri ve İngiltere, Türkiye, Brezilya ve Japonya'da acenteleri ile. Ventura Systems, dünya çapında tanınmış toplu taşıma aracı üreticilerine hizmet vermektedir.

Ventura Systems, kurulduğu günden itibaren, özellikle müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak, ürünlerinin yüksek standartta olmasına ve kapı sistemlerinin modüler tasarımının her gereksinime uygun olmasına odaklandı. Ventura Systems, hem yüksek kalite standartlarını hem de sıra dışı bir fiyat/performans oranını garanti eder.

Mevcut ürün yelpazesi İçe Kayar (IGD), Dışa Açılan (OSD), Çift Kapı Kayar (PSD) ve Tek Kapı Kayar (RSD) kapıların yanı sıra manuel yada elektrikli engelli aracı rampalarını da içerir. Ventura Systems bünyesinde üretilen tüm ürünler, akıllı teknolojiyi mümkün olan en iyi maliyetle birleştiriyor.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X