WABCOWÜRTH, WABCO’nun teknolojik bilgi birikimini, WÜRTH’ün müşteri servisleri ve çok markalı arıza tespit sistemlerindeki deneyimi ile birleştirmiş, genç ve bağımsız bir kuruluştur.

WABCOWÜRTH, dünya çapında WABCO diyagnostik sistemin entegre edildiği çok markalı ilk arıza tespit sistemidir.

İntermobil, 2012 yılında WABCOWÜRTH’ün Türkiye temsilciliğini üstlenmiş ve WABCOWÜRTH tarafından ağır vasıta ve hafif ticari araçlar için üretilen arıza tespit sistemlerinin satış ve teknik destek çalışmaları ile ürün yelpazesini genişletmiştir. Bu ürün ile özel servislerin arıza tespit ve tamir yeteneklerini dünya standartlarına çıkarmak hedeflenmiştir. WABCOWÜRTH, modüler olarak donanım ve yazılım dışında İntermobil Teknoloji ile teknik destek ve eğitimden oluşan müşteri ihtiyaçlarına yönelik paketler sunar.

WABCOWÜRTH’ün birden fazla marka için sunduğu arıza tespit çözümleri, yaygın olan tüm markaların araçları için hassas, güvenilir ve anlaşılır çözümler sunar.

KAMYON

ARAÇ KAPSAMI Askam, Astra, Avia, Beifang Benchi, BMC, DAF, Dongfeng, ERF, Foden, Ford, Generic, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Renault, Scania, Seddon Atkinson, Shaanxi, Volvo.

TREYLER

ARAÇ KAPSAMI: Haldex, Knorr-Bremse, WABCO, Wabash, Schmitz Cargobull, Krone, Kögel, Great Dane Trailers, CIMC, Humbauer, Schwarzmüller, van Hool, Renders, Burg Industries, Stas, Lecitrailer, Samro, Faymonville, Feldbinder, Fliegl, Chereau, Wielton, Benalu, Nippom, Randon

HAFİF TİCARİ ARAÇLAR

ARAÇ KAPSAMI: Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Iveco, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen.

OTOBÜS

ARAÇ KAPSAMI: Evobus, MAN, Scania, Solaris, Volvo

WABCOWÜRTH ile ilgili tüm dökümanları incelemek ve videoları izlemek için Dijital Kütüphane sayfasını ziyaret edebilirsiniz

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X