İNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ

İntermobil, aile şirketi değerlerini koruyarak kurumsal yapının gereklilikleri ile hareket eden bir anlayışla yönetilmektedir. Geçmiş tecrübelerini gelecek kuşaklara aktarırken en önemli gücün “Değer Katan Ekip” olduğu bilinciyle hareket eder.

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONU

Şirketi temsil eden en önemli değerimiz ’’Çalışanlarımız’’ın etkinliğini ve verimliliğini en üst seviyelere çıkaracak insan kaynakları sistem ve süreçlerini geliştirmek; çalışan bağlılığı ve memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; başarı, dinamizm, yenilik ve paylaşım odağında ahlaki ve etik değerlere sahip çıkan bir kurum kültürü oluşturmak.

İNSAN KAYNAKLARI VİZYONU

Şirket vizyonu ve stratejileri doğrultusunda kalıcı ve sürdürülebilir başarı için sahip olduğumuz insan kaynağımızla fark yaratmak ve sektörün en çok çalışılmak istenen şirketi olmak.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İntermobil, aile şirketi değerlerini koruyarak kurumsal yapının gereklilikleri ile hareket eden bir anlayışla yönetilmektedir. Geçmiş tecrübelerini gelecek kuşaklara aktarırken en önemli gücün “Değer Katan Ekip” olduğu bilinciyle hareket eder. Çalışanlarımıza yaklaşımımızın temelinde ise mesleki etik kurallarımız olan; Dürüstlük Güvenilir olmak Deneyim & Bilgiyi paylaşmak Sürekli gelişim “Kurum Değerlerimiz” yer alır. Çalışanlarımızın da bu değerleri benimsemesi ve ilkelerimiz ışığında hareket etmesini beklemekteyiz.
ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X