MÜHENDİSLİK VE TEKNİK DESTEK

İntermobil, eğitimin sektörel gelişimdeki en önemli unsur olduğuna inanan öncü şirketlerden biri olarak, yüksek kaliteli ürün yelpazesinin yanısıra verdiği hizmetlerle de hem araç üreticilerine hem de otomotiv satış sonrası pazarında yetkilendirdiği servislere yönelik düzenli eğitimler vermektedir.

Rekabet gücü verimliliğin ve yenilik yaratma gücünün artması ile doğru orantılıdır. İntermobil, araç üreticilerinin asli faaliyetlerine odaklanarak yoğun bir çalışma programı takip ettiğinin bilincindedir. Bu sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için de profesyonel çözüm ortağı sorumluluğu ile hareket etmektedir. Temsil ettiği ve dağıtımını yaptığı her markanın hem teorik hem de uygulamalı eğitimlerini vermekte ve en güncel teknolojiyi araç üreticilerine sunmaktadır.

İntermobil, yetkilendirdiği servislerin de en son teknolojiyi takip ediyor olmasına dikkat etmektedir. Son kullanıcılara verilen hizmet kalitesinden ödün vermemek ve donanımlı bir servis ağı yaratmak adına İntermobil’in mühendislerinden oluşan teknik ekibi gerekli dokümantasyon ve ekipmanları sağlayarak araç üzerinde eğitimler vermektedir. Eğitimler, servisler ziyaret edilerek yapılabildiği gibi özel organizasyonlarla farklı mekanlarda ya da İntermobil’in eğitim merkezi İntermobil Akademi’de de gerçekleştirilmektedir.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X