MARKALARIMIZ

Otomotiv satış sonrası pazarında baş rolü oynayan dünyanın önde gelen markalarını Türkiye otomotiv pazarına sunmaktan gurur duyuyoruz.

“1982 yılından bu yana WABCO’nun Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyet göstermekte olan İntermobil’in Türkiye genelinde 6 bayi ve “WABCO Service Partner” olarak yetkilendirdiği 100’ün üzerinde WABCO servisi bulunmaktadır. İntermobil’in pazarlama, satış sonrası ve teknik desteği ile WABCO, her geçen yıl Türkiye’deki pazar payını ve marka bilinirliğini artırmaktadır”.

1992 yılında İntermobil’in Türkiye’deki geleceği için doğru partner olduğunu öngören HELLA; otomotiv aydınlatma, elektrik ve elektronik parçalardan oluşan ürün gamını İntermobil’in üretici firmalarıyla olan iyi ilişkilerine, teknik bilgisine ve satış sonrasındaki yaygın dağıtım ağına teslim etmiştir.

TMD Friction, PAGID markası ile sunduğu 14.000’i aşkın fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden biridir. HELLA ve PAGID markalarının bir araya gelmesiyle oluşan bu güçlü marka mükemmel fren teknolojisi, profesyonel satış desteği, mükemmel lojistik ve birinci sınıf teknik destek hizmetlerini bir arada sunar.

2002 yılından bu yana İntermobil Continental VDO’nun Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. VDO’nun portföyünde bulunan ürünler İntermobil ile Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

ProVia

ProVia, ticari araçların güvenliğini geliştiren teknolojilerin öncü ve global tedarikçisi WABCO’nun 2015 yılında otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetleri pazarına sunduğu uygun fiyatlı ve geniş ürün yelpazesine sahip yedek parça markasıdır.

Türkiye, Amerika, Avustralya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Güney Afrika dahil dünyanın 70’ten fazla ülkesine ihracat yapan FUWA; son teknoloji ürünü ekipmanları, dünyanın dört bir yanından gelen uzman kadrosu ile dünyanın her yerinde yer alan teknik standartlara ve pazar ihtiyaçlarına uygun üretim yapmaktadır.

VALX, Avrupa treyler aksları pazarında yakaladığı başarıyı 2011 yılından bu yana tek temsilcisi İntermobil ile Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Dünyanın dev markalarını Türkiye otomotiv pazarıyla buluşturan İntermobil olarak deneyimimiz ve yenilikçi ruhumuzdan doğan bir marka ile karşınızdayız. Geçtiği zorlu testlerle kalitesini defalarca kanıtlayan İOTO’nun geniş ürün gamı ve Türkiye’nin dört bir yanında bulunan satış ağımızla sizinle birlikte ilerlemeye hazırız.

İntermobil, 2012 yılında WABCOWÜRTH’ün Türkiye temsilciliğini üstlenmiş ve WABCOWÜRTH tarafından ağır vasıta ve hafif ticari araçlar için üretilen arıza tespit sistemlerinin satış ve teknik destek çalışmaları ile ürün yelpazesini genişletmiştir. Bu ürün ile bağımsız servislerin arıza tespit ve tamir yeteneklerini dünya standartlarına çıkarmak hedeflenmiştir.

HELLA GUTMANN SOLUTIONS, Hella ve Gutmann Messtechnik markalarının ortak girişimi olarak 2008 yılında kurulmuştur. HELLA GUTMANN SOLUTIONS, Gutmann'ın arıza tespit sistemlerindeki 25 yıllık tecrübesi ile Hella'nın araç elektroniği alanındaki deneyimini bir arada sunar.

1995 yılı itibariyle temsilciliğini yapmakta olduğumuz Hollanda menşeli firma, Türkiye’nin önde gelen kamyon üreticilerine kullanıma özel dingil ve havalı süspansiyon üretimi yapmaktadır.

KONI, "otomobil", "otobüs, kamyon ve treyler" ve "demiryolu" olmak üzere 3 ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir. Her bir ürün grubu, ürün geliştirme ve mühendislik, üretim montaj hatları, satış ve pazarlama alanlarında uzman ekipler tarafından yönetilmekte ve tüm bu faaliyetler KONI'nin yönetimi ve kurumsal stratejileri altında birleştirilmektedir.

Loop Energy, merkezi Vancouver, Kanada'da bulunan, ticari mobilitenin elektrifikasyonu için hidrojen yakıt hücrelerinin önde gelen tasarımcısı ve üreticisidir. Sıfır emisyon sağlayan motor olma misyonuyla Loop Energy, yakıt hücresi teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmak için müşterilerine yüksek performanslı ve ekonomik bir çözüm sunmayı taahhüt eder.

İntermobil Otomotiv’in 2019 yılından beri Türkiye temsilciliğini üstlendiği Ventura Systems, 1994 yılında kurulmuş olup şehir içi otobüsler için yenilikçi kapı sistemleri üreticisidir.

İntermobil’in 2020 yılından beri Türkiye’deki tek temsilciliğini yaptığı Pomlead, 2010 yılında Çin’de kurulan ve ticari araçlar, binek otomobiller ve demiryolu taşımacılığı için alüminyum jantlar ve diğer tüm alüminyum parçaların geliştirilmesi ve üretiminde uzman bir markadır.

"Farklı olun, farklı düşünün: Sıradan işler yapmaktansa aykırı işler ortaya koymak size farklılığı getirecektir."

Steve Jobs

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X