1997 yılında kurulan Fuwa; otomotiv satış sonrası pazarının uluslararası boyutta en güçlü markalarından biridir.

Yarı-treyler aksları, iniş vitesleri/dişli çarkları, süspansiyonlar, beşinci tekerler, dingil pimleri, sürtünme gereçleri, gevşeklik ayarlayıcılar, hazneler, direksiyon ön aksları, tekli ve merkezi azaltma akslarını içeren ürün gamında yer alan ürünlerin neredeyse tümünün lisansı Fuwa’ya aittir. Yarı treyler aksları ve diğer parçalarda dünyanın en geniş üretim hacmine sahip olan Fuwa; üstün kalite prensibi, makul fiyat politikası ve satış sonrası hizmetlerini kapsayan çalışma felsefesi ile tüm dünyada saygınlık kazanmıştır.

Türkiye, Amerika, Avustralya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Güney Afrika dahil dünyanın 70’ten fazla ülkesine ihracat yapan Fuwa; son teknoloji ürünü ekipmanları, dünyanın dört bir yanından gelen uzman kadrosu ile dünyanın her yerinde yer alan teknik standartlara ve pazar ihtiyaçlarına uygun üretim yapmaktadır. Çin’de sahip olduğu 2 konteyner limanı sayesinde ürün sevkiyatı konusunda da hizmet verdiği iş ortaklarına kolaylık ve rahatlık sunmaktadır. Yıpranma, deformasyon, esneme gibi onarılması güç üretim sorunlarını ortadan kaldıran üretim metoduyla süspansiyon ve fren sistemlerinde otobüs, kamyon ve treylerlerin yol boyunca yanındadır.

İntermobil, Kasım 2014’te dünyada en fazla treyler aksı üretimine sahip olan bu güçlü marka ile iş birliğine başlamıştır. Türkiye’deki kamyon ve çekici üreticilerinin yüksek performansın yanında, maliyet avantajı yaratacakları canlı dingil ürünleri bir OEM firmasıyla ortak bir proje kapsamında devreye alınmıştır. Ayrıca king pin, ön aks, kampana gibi birçok ürün Türk araç üreticilerine sunulmaktadır.

KÜRESEL REKABET GÜCÜ

Fuwa Grubu, müşteri odaklı yaklaşımıyla, müşterilerin ürün, teknoloji, hizmet ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmeyi daima önde tutar. Fuwa Grubu’nun öncelikli amaçları; müşterilerinin pazardaki rekabet güçlerini artırmak, yurtiçi ve yurtdışı kullanıcıların operasyonel verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmak ve işletme maliyetlerini azaltmaktır.

BENZERSİZ ÜRÜN YELPAZESİ

Fuwa Grubu, küresel rekabet gücü ile daha kaliteli ürünler üretmek için hızlı, yenilikçi, kaliteli ve rekabetçi üretim metotlarıyla geliştirmiştir. Yarı treyler aksları, iniş vitesleri/dişli çarkları, süspansiyonlar, 5. tekerler, dingil pimleri, sürtünme gereçleri, gevşeklik ayarlayıcılar, hazneler, direksiyon ön aksları, tekli ve merkezi azaltma akslarını içeren benzersiz bir ürün yelpazesine sahiptir.

DÜNYA ÇAPINDA GÜÇLÜ İŞ BİRLİĞİ

Otomotiv sektöründe birçok uluslararası marka; teknoloji, Ar-Ge, kalite, hizmet, yönetim ve marka gücüyle dünya standartlarında bir kuruluş olmak için Fuwa Grubu’yla iş birliği yapmaktadır. 2014 Kasım ayında VALX da, FUWA Grubu’nun bir üyesi olmuştur. Önümüzdeki yıllarda, FUWA, uluslararası büyüme hedefleri kapsamında VALX markasını öne çıkarmaya devam edecektir.
ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X