HELLA KGaA Hueck & Co, dünyada 35'ten fazla ülkede 125 merkezde yaklaşık 38.000'i aşkın personele sahip olan ve AR&GE bölümden yaklaşık 7.000 personelin çalıştığı dünya otomotiv piyasasının en yenilikçi üreticilerinden olup, 7 Şubat 2022 tarihinde Paris merkezli, dünyanın en büyük 9. otomotiv tedarikçisi olan Faurecia ile birleşerek FORVİA’yı kurduğunu duyurmuştur.

Araç iç mekanları ve emisyon kontrolü teknolojisinde dünyanın 1 numarası olan Faurecia ve araç aydınlatma sistemleri dendiğinde akla ilk gelen otomotiv tedarikçisi olan HELLA’nın birleşmesinden doğan FORVİA 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ve 150.000 personel ile dünyanın en büyük 7. otomotiv tedarikçisidir.

1992 yılında Türkiye’deki geleceği için doğru partner olarak İntermobil’i seçen HELLA, otomotiv aydınlatma, elektrik ve elektronik parçalardan oluşan geniş ürün yelpazesini İntermobil’in üretici firmalarıyla olan iyi ilişkilerine, teknik bilgisine ve satış sonrasındaki yaygın dağıtım ağına teslim etmiştir. Dünyanın önde gelen binek araçlarına da ürün tedarik eden dolayısıyla satış sonrasında da önemli bir pazar payına sahip olan HELLA 1 Ocak 2009 tarihinden bu yana, İntermobil ile uzun yıllardır devam eden birlikteliği ortaklık seviyesine taşıyarak İntermobil’in %50 hissedarı olmuştur.

AYDINLATMA

Işık hem görmek hem de görünür olabilmek için son derecede önemlidir. Araç aydınlatması yol üzerindeki herkesin güvenliği açısından oldukça önemli olduğundan, HELLA sürüş konforu sunmanın yanı sıra sürücünün önünde uzanan yolun optimum şekilde aydınlatılmasını sağlayan yenilikçi aydınlatma sistemleri geliştirmektedir. Bununla birlikte tasarım da giderek önem kazanmaktadır. Araç tasarımına bambaşka bir yaklaşım getiren ve tasarımcıların markaya özgü stiller oluşturmasına olanak sağlayan LED'ler kendini burada göstermektedir.

ELEKTRİK

Otomotiv endüstrisine dünya çapında çözüm ortağı olan HELLA; sistem bilgisi ve eşsiz deneyimiyle verimli ve güvenilir seri ürünlerde yenilikçi konseptlerin hızlı uygulanmasına imkan sağlamaktadır. Bu nedenle HELLA ’nın elektrik ürün gamı oldukça geniştir. HELLA, sürekli genişleme ve optimizasyon sayesinde, servislere geniş çeşitlilikte röle ve röle cihazları sunar. Uzun yıllardır aydınlatma ürünlerinde dünya markası olan HELLA’nın elektrik ürün grubunda kornalar, roleler, ampuller, far yıkama sistemleri, soketler, sigortalar, fonksiyonel anahtarlar, montaj parçaları ve garaj ekipmanları yer almaktadır.

ELEKTRONİK

Araçlarda kullanılan elektronik bileşenlerin sayısı son yıllarda giderek artmakta ve daha karmaşık hale gelmektedir. HELLA her ne kadar aydınlatma elektroniklerinde çalışmaya başlamış olsa da, her türlü araç elektroniği çözümünde uzman bir tedarikçi haline gelmiştir. HELLA’nın ürün gamı; merkezi kontrol üniteleri ve erişim sistemleri gibi karmaşık gövde elektroniklerinden, sensör ve vakum pompaları gibi çeşitli elektronik bileşenlere kadar değişiklik göstermektedir. Ayrıca HELLA, cazip yenilikler sunan ve hızla büyüyen enerji yönetimi ile sürücü yardım sistemlerinde de aktif şekilde yer almaktadır.

SOE

Ticari ve özel uygulamalarda kullanılan araçlar iş hayatımızda, sosyal yaşamda, kamusal platformda hayatın toplumsal gereklilikler çerçevesinde devam ettirilmesi için oldukça önemli bir yere sahiptir Ticari ve özel uygulama araçlarının üretim adetlerinin belirli seviyelerde kalması doğal olmakla birlikte bu araçlar için uygun maliyette ürünler üretmek için temsil ettiğimiz firmaların kendi normları çerçevesinde tasarladığı, test ettiği ve ürettiği raf ürünleri söz konusudur.

devamı için tıklayın.

Söz konusu ürünler araç üreticilerine kendi tasarımlarında gönül rahatlığı ile kullabilecekleri geniş bir yelpaze sunmaktadır. Hella’nın araç üreticilerine sunduğu aydınlatma çözümleri ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki ilgili mikro siteleri ziyaret edebilirsiniz.
Tarım Araçları
Otobüs
Karavan
İş Makinaları
Forklift
Kamu Hizmet Araçları
Kamyon
Hella Shapeline

Kapat

ÜNİVERSAL

Profesyonel, maceracı ya da sadece bir offroad meraklısı olmanız hiç fark etmez: HELLA’nın üniversal ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesinden herkes yararlanabilir. HELLA; en son teknolojilerin kullanılması, en üst düzey güvenilirlik ve rakipsiz bir kalite demektir.

MADEN AYDINLATMALARI

HELLA Madencilik Merkezi, maden endüstrisi için sabit ve mobil aydınlatma ürünlerini tasarlamak, geliştirmek ve üretmek için 2002 yılında Avustralya'da kuruldu. HELLA araştırma, mühendislik ve lojistik uzmanlığını kullanarak dünya standartlarına uygun maden aydınlatma ürünleri üretmektedir.

ULTRA POWER AKÜ

Her türlü binek ve ticari araca uygun, Alman teknolojisi ile üretilen HELLA Ultra Power aküleri; binek araçlarda hem yeni hem de 10 yaş üzeri araçlara güvenilir marş gücü sağlarken; ekstra donanımlı araçlar için de besleme gücüne sahiptir. Talep edilen her koşulda marşa hazır olan HELLA Ultra Power aküleri; dayanıklı gövdelerinin yanı sıra labirent kapak, özel tapalar ve geri ateşleme koruması gibi güvenlik elemanları sunmaktadır. Kısa ve uzun yol sürüşlerinde, otobüs, kamyon ya da iş makineleri için Hella Ultra Power Aküleri daima ideal seçimdir.

Hella Online Kataloğa ulaşmak için tıklayınız.

Hella’nın Maden sektörüne yönelik geliştirdiği ürünler hakkında satış ve ayrıntılı bilgi için bize e-posta gönderebilirsiniz.

Hella’nın Maden Aydınlatma ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Hella Mining E-Bülten serimizi okuyabilirsiniz.

Güvenliğiniz için farlarınızı kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin!

HELLA ile ilgili tüm dokümanları incelemek ve videoları izlemek için Dijital Kütüphane sayfasını ziyaret edebilirsiniz

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X