ProVia, ticari araçların güvenliğini geliştiren teknolojilerin öncü ve global tedarikçisi WABCO’nun 2015 yılında otomotiv satış sonrası pazarına sunduğu uygun fiyatlı ve geniş ürün yelpazesine sahip yedek parça markasıdır.

ProVia kamyonlar, otobüsler ve treylerler için güvenilir performanslı, kalite ve güvenlikten ödün vermeyen, temel gereksinimleri karşılayan fren balataları, kaplin başlıkları, röle valfleri, spiral ve düz hortumlar gibi önemli yedek parça kategorilerinde 150'den fazla ürün çeşidine sahiptir.

1982 yılından bu yana WABCO’nun Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyet göstermekte olan İntermobil, şimdi de ProVia’nın sunduğu tüm avantajları WABCO güvencesiyle Türkiye otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetleri pazarına sunmaktadır.

FREN BALATALARI

ProVia fren balata portföyü piyasadaki en yaygın havalı disk frenlere uygundur. Portföy KNORR, WABCO, Meritor, Bendix, BPW, TEVES gibi piyasadaki önemli frenleri ve 340 orijinal ürün referansını kapsayan 28 farklı balata setini içermektedir ve Almanya’da üretilmiştir.

KAPLİN BAŞLIKLARI

ProVia kaplin başlıkları otomotiv satış sonrası pazarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, test edilmiş ve onaylanmıştır. ISO 1728 performans standartlarına uygundur. Zorlu hava koşullarına dayanıklı, sade gövde tasarımı, sağlam koruması toza karşı korumayı garanti eder.

SPİRAL VE DÜZ HORTUMLAR

Çok katmanlı spiral hortum PA12 dış katmanı özellikle tehlikeli faktörlere karşı koruma sağlar ve aşınma göstergesi görevi görür. Yalnızca 6 çeşidi ile ProVia, 50 çeşidi olan bir rakibi ile aynı şekilde piyasanın ihtiyacını karşılayabilir.

RÖLE VALFLERİ

ProVia Röle Valfleri satış sonrası ihtiyaçlar için tasarlanmış, test edilmiş ve onaylanmıştır Yüksek güvenilirlikteki valflerden oluşan ürün serisi; kamyon, treyler ve otobüs gibi ticari araçlara yedek parça hizmeti vermek için tasarlanmıştır. ProVia, 5 çeşitten oluşan ürün yelpazesi ile, 20'nin üzerinde OE referans değerine hizmet edebilmektedir. .

HAVA KURUTUCU KARTUŞ

ProVia kartuşları satış ihtiyaçlar için tasarlanmış, test edilmiş ve onaylanmış olup, ticari araçların çoğuna uygulanabilir (hava kurutucu yiv boyu M39x1.5RH). Uygun fiyatlı kurutucular arasında yüksek nem emici malzeme sayesinde üstün performans sergiler. ProVia sadece 1 ürünle pek çok kamyon ve off -highway aracı için OE referansına hizmet edebilmektedir.

BASINÇ SINIRLAYICI VALF

Üniversal tasarımı birçok OE uygulamasını kapsar: 15 çeşidi ile 63 OE çapraz referansına hizmet verir. Satış sonrası ihtiyaçlar için test edilmiş ve onaylanmıştır. Global pazar ihtiyaçlarını karşılamak için Avrupa ve Hindistan’da ortaklaşa geliştirilmiştir. Güçlü korozyon dayanımına sahiptir ve Polonya’da üretilmiştir.

TEKERLEK HIZI SENSÖRLERİ

Satış sonrası ihtiyaçlar için test edilmiş ve onaylanmıştır ProVia teker dönüş hızı sensörleri OE uygulamalarının büyük kısmını kapsayacak şekilde üniversal bir tasarıma sahiptir. Tüm değişik tipler için eşsiz bir kelepçe burcuna ve gres paketine sahiptir. 20 çeşidi ile, ProVia 105 OE Çapraz Referansına hizmet verebilmektedir.

RAMPA KOLU

Çoğu OEM referansını kapsayan genel bir tasarıma sahiptir. Sağlam çinko alaşımlı kol ile güvenilir performans ve uzun süreli dayanıklılığa sahiptir. Global ihtiyaçlar için Avrupa’da üretilmiştir.

İMDATLI FREN KÖRÜĞÜ

ProVia İmdatlı Fren Körükleri geniş bir OE uygulama yelpazesini kapsayacak biçimde genel bir tasarıma sahiptir. Diğer uygun bütçeli fren körükleriyle karşılaştırıldığında, çalışma çevrimleri temel alınarak belirgin biçimde daha uzun bir çalışma ömrü sunar. Hindistan ve Avrupa'daki şirket mühendisleri ayrıca benzer uygun bütçeli parçalara kıyasla ProVia İmdatlı Fren körüklerinin çok daha yüksek bir korozyon direncine, daha yüksek maksimum çalışma

devamı için tıklayın.

basıncına (13 <-> 10 bar) ve daha yüksek OEM karşılama oranına sahip olduğunu bildirmiştir. Sadece 11 çeşidiyle ProVia 200 Orijinal Ekipman üreticisinin çapraz referanslarını karşılama özelliğine sahiptir.

Yazıyı Küçült

DEBRİYAJ SERVOSU

ProVia ürün grubu temel OEM gereksinimlerini karşılamak için fren sıvısına ve mineral yağlara sahip varyantlardan oluşur. ProVia debriyaj servosu, orijinal ekipman kalitesi artık aracın toplam mülkiyet maliyetini çıkarmadığında, kaliteden hiç ödün vermeden kullanılabilecek, güvenli bir seçenektir ve OE referanslarına uygun biçimde tasarlanmıştır.

HAVA KURUTUCU

20 farklı OE çapraz referansına denklik sağlayarak çok sayıda OE uygulamasını kapsamaktadır. Global piyasa ihtiyaçları için Avrupa’da üretilmektedir.

ISITICI

Opsiyonel olarak ayrı ısıtıcı sipariş edilebilir. Satış sonrası uzmanları tarafından bu pazarın ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, test edilmiş ve onaylanmıştır. Global pazarın ihtiyaçlarına yönelik olarak Avrupa'da üretilmiştir.

ProVia’nın piyasada bulunan tüm ürünleriyle ilgili detaylı bilgilere sahip olabileceğiniz ProVia Ürün Kataloğu’na ulaşmak için tıklayın.

ProVia sistemleriyle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunun cevabına ulaşabileceğiniz rehber kitaba ulaşmak için tıklayın.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X