KURUMSAL

İntermobil’i otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetleri pazarındaki diğer kuruluşlardan ayıran en önemli faktör; kurucuları, değerleri ve tarihsel gelişimi boyunca elde ettiği başarılarda emeği geçen çalışanlarıdır.

TARİHÇE

İntermobil kuruluşundan itibaren, 60 yılı aşkın sürede, ticari faaliyetleri etkinlik alanının merkezine konumlandırmıştır.

DEĞERLERİMİZ

İntermobil’in en büyük zenginliği kuruluşundan beri uyguladığı kurum değerleri ve insan kaynağıdır.

İNTERMOBİL - HELLA ORTAKLIĞI

1 Ocak 2009'da HELLA KGaA Hueck & Co., İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş.’nin hisselerinin %50’sini devraldı.

SÜRDÜREBİLİRLİK

Bugüne kadar değerleriyle var olan bir kuruluş olarak teknolojiyi yakından takip ederken gelecek nesillere karşı olan sorumluluklarımızı da unutmuyor ve sürdürülebilirlik konusundaki farkındalığı artırmak için üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Sürdürülebilirlik Komitemiz ile birlikte çeşitli faaliyetlere imza attık ve her geçen gün bir yenisini ekleyerek hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

“En büyük işler, büyük hayal sahibi insanlarla başarılmıştır.”

William Russel

60 yılı aşkın deneyimle, her geçen gün biraz daha dijitalleşen dünyada sağlam adımlarla ilerlerken bu başarının ve devam eden gelişimin arkasındaki en önemli öğenin insan olduğunu hiçbir zaman unutmadık.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X