DEĞERLERİMİZ

Tüm çalışmalarımızda ve kararlarımızda etkili olan, mesleki etik kurallarımızdır. Bu değerler iş ortaklarımız, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplumla iletişimimize ışık tutmaktadır.

MİSYONUMUZ

Altmış yılı aşkın birikimimizi gelecek nesillere taşırken insan kaynağına, sürekli gelişime ve müşteri odaklı yaklaşıma yatırım yapmak.Türkiye partneri olduğumuz firmaların, yerel gereksinimleri ve uluslararası hizmet anlayışlarını en iyi şekilde yansıtmak. Tamamlayıcı ürün portföyümüzü gelecek odaklı teknoloji ve sistemlerle zenginleştirip müşterilerimize artı değer katmak.

VİZYONUMUZ

Otomotiv sektöründe Türkiye’nin en donanımlı çözüm ortağı olmak.

Dürüstlük

İnsanı ve toplumu önemseyen yaklaşımımız sebebiyle, davranışlarımızın temelini dürüstlük oluşturur. Kurum olarak işimizin her alanında ve tüm ilişkilerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkesine göre hareket ederiz. İnandığımız ve kabul ettiğimiz kurum değerlerimizin temelinde yer alan ‘dürüstlük’ ilkesi geçmişten bugüne gelen yolculuğumuzun en önemli rehberidir.

Güvenilir Olmak

Kuruluşumuzdan bugüne kadar birlikte iş yaptığımız her kişi ve kuruluşun bizim sözümüze itimat etmesi ve bu ilişkileri en iyi şekilde sürdürebilmemizin temelidir “Güvenilir Olmak” ilkesi. Sözlerimiz ve davranışlarımız arasındaki tutarlılık bizim için esastır. Yerine getirebileceğimiz sözler verir, verdiğimiz sözlerin arkasında dururuz. Müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılamak, ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak için çabalarız. Açık iletişimi benimseriz. Çalışanlarına kurumsal bir yapıda aile dokunuşlarıyla güven sağlayan bir şirketiz.

Deneyim ve Bilgiyi Paylaşmak

Başarılarımızın bugüne kadar artarak devam etmesinin temelinde deneyim ve bilgiyi paylaşma ilkemiz yer alır. Çalışanlarımızın deneyimlerini birbirlerine aktarmasını önemseriz. Deneyimlerimizi müşterilerimize aktarmaktan çekinmez, birlikte daha iyiye / ileriye gidebilmek ve başarmak için çabalarız. Bilginin paylaştıkça büyüdüğü ilkesiyle, bildiklerimizi hem çalışanlarımız hem müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyar, dayanışma ve takım ruhunu önemseriz. En değerli varlıklarımız olan çalışanlarımızın çeşitli eğitimlerle yeni bilgilere ulaşmalarını önemser ve her şekilde onları destekleriz.

Sürekli Gelişim

Şirketimizi ve verdiğimiz hizmeti daha ileriye taşımak ve hep daha iyisini yapmak için düşünürüz, araştırırız ve uygularız. Sürekli olarak daha iyiye gitmenin ve gelişimin temelinde insanlara, kaynaklara ve bilgi teknolojilerine yapılan yatırımlar olduğu bilinciyle hareket ederiz. Sürekli öğrenmek ve kendimizi geliştirmek her sürecimizin vazgeçilmezidir. Vizyoner yaklaşımımız sayesinde yeni projelere ışık tutan ve şirketin sürekliliğini sağlayan kararlar alırız. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetlerini artırmak için her türlü yenilikçi fikri değerlendiririz. Şirket çalışanlarımız kendi birimlerinde aktif rol alır ve inisiyatif kullanarak şirketin ilerlemesine katkıda bulunurlar.

Sorumluluk Almak

İntermobil olarak topluma karşı, bireylere karşı, doğaya ve dünyaya karşı sorumluyuz. Çalışanlarımız da üstlendikleri her rolü bu sorumluluk bilinciyle taşır, ilerletir ve neticelendirir. Bu yaklaşımımız sebebiyle kaynaklarımızı da en etkin, en verimli şekilde kullanarak küresel sürdürülebilirliğe azami katkı sağlamayı hedefleriz.
ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X