DEĞERLERİMİZ

Tüm çalışmalarımızda ve kararlarımızda etkili olan, mesleki etik kurallarımızdır. Bu değerler iş ortaklarımız, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplumla iletişimimize ışık tutmaktadır.

MİSYONUMUZ

Temsil ettiğimiz ve dağıtımını yaptığımız uluslararası firmaların en iyi kalite ve fiyat dengesinde, yaygın ticari ve kusursuz teknik destek ile araç üreticilerine ve son tüketicilere artı değer kazandırmalarını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Ürün karmamızı segmentlerinde lider olan yedek parça markalarıyla zenginleştirip Türkiye’nin otomotiv sektöründeki en donanımlı çözüm ortağı olmak.

Dürüstlük

İnsanı ve toplumu önemseyen yaklaşımımız sebebiyle, davranışlarımızın temelini dürüstlük oluşturur. Kurum olarak işimizin her alanında ve tüm ilişkilerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkesine göre hareket ederiz. İnandığımız ve kabul ettiğimiz kurum değerlerimizin temelinde yer alan ‘dürüstlük’ ilkesi geçmişten bugüne gelen yolculuğumuzun en önemli rehberidir.

Güvenilir Olmak

Kuruluşumuzdan bugüne kadar birlikte iş yaptığımız her kişi ve kuruluşun bizim sözümüze itimat etmesi ve bu ilişkileri en iyi şekilde sürdürebilmemizin temelidir “Güvenilir Olmak” ilkesi. Sözlerimiz ve davranışlarımız arasındaki tutarlılık bizim için esastır. Yerine getirebileceğimiz sözler verir, verdiğimiz sözlerin arkasında dururuz. Müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılamak, ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak için çabalarız. Açık iletişimi benimseriz. Çalışanlarına kurumsal bir yapıda aile dokunuşlarıyla güven sağlayan bir şirketiz.

Deneyim & Bilgiyi Paylaşmak

Başarılarımızın bugüne kadar artarak devam etmesinin temelinde deneyim ve bilgiyi paylaşma ilkemiz yer alır. Çalışanlarımızın deneyimlerini birbirlerine aktarmasını önemseriz. Deneyimlerimizi müşterilerimize aktarmaktan çekinmez, birlikte daha iyiye / ileriye gidebilmek ve başarmak için çabalarız. Bilginin paylaştıkça büyüdüğü ilkesiyle, bildiklerimizi hem çalışanlarımız hem müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyar, dayanışma ve takım ruhunu önemseriz. En değerli varlıklarımız olan çalışanlarımızın çeşitli eğitimlerle yeni bilgilere ulaşmalarını önemser ve her şekilde onları destekleriz.

Sürekli Gelişim

Şirketimizi ve verdiğimiz hizmeti daha ileriye taşımak ve hep daha iyisini yapmak için düşünürüz, araştırırız ve uygularız. Sürekli olarak daha iyiye gitmenin ve gelişimin temelinde insanlara, kaynaklara ve bilgi teknolojilerine yapılan yatırımlar olduğu bilinciyle hareket ederiz. Sürekli öğrenmek ve kendimizi geliştirmek her sürecimizin vazgeçilmezidir. Vizyoner yaklaşımımız sayesinde yeni projelere ışık tutan ve şirketin sürekliliğini sağlayan kararlar alırız. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetlerini artırmak için her türlü yenilikçi fikri değerlendiririz. Şirket çalışanlarımız kendi birimlerinde aktif rol alır ve inisiyatif kullanarak şirketin ilerlemesine katkıda bulunurlar.
ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X