2010 yılı itibarıyla Avrupa treyler aksları pazarına giriş yapan VALX, yakaladığı başarıyı 2014 yılından bu yana Fuwa Grup bünyesinde sürdürmektedir.

WABCO kaliper ve VDL WEWELER süspansiyonları ile üretilen VALX aksları; titiz tasarımı, kalite ve müşteri odaklı yaklaşımının yanı sıra bugüne kadar yapılmış en ağır testlerden geçerek dayanıklılığını kanıtlamıştır.

VALX’ın treyler aksları pazarı için tasarım, dayanıklılık, emniyet ve güvenilirlik üzerine sunduğu bu konsept, filolar ve treyler üreticilerine birçok avantajı bir arada sunmaktadır. VALX aksları temel niteliklerinden ve kalitesinden ödün vermeksizin fiyat avantajı da sağlamaktadır.

VALX aksları, 2011 yılından bu yana Türkiye’deki tek temsilcisi İntermobil ile treyler üreticileri ve filoların hizmetine sunulmaktadır.

VALX’ın İntermobil aracılığı ile sunduğu hizmetler:

  • Kısa teslimat süresi ve en hızlı şekilde yedek parça temini
  • Yetkili servisler ve 7/24 acil destek
  • Servislere özel Türkçe kullanım klavuzu
  • Sürücülere özel Türkçe kullanım kılavuzu, Kampana ve Disk için ayrı dokümanlar
  • İntermobil bünyesinde ya da farklı organizasyonlarla gerçekleştirilen eğitimler

VALX DİSK FRENLİ AKS

AKS GÖVDESİ: Aks gövdesi kaynaksız oluşuyla son derece sağlam, tek parça halinde soğuk çekme putrel tasarımına dayalıdır. Kaynaksız yapısı zayıflama veya metal aşınma riskini ortadan kaldırır.

Devamı için tıklayın

PORYA: Porya ünitesi için 0 veya 120mm ofset ve 19.5 veya 22.5 inç tekerlek ölçüleri mevcuttur. HAVALI SÜSPANSİYON: Özel olarak geliştirilen VDL WEWELER hava süspansiyonu VALX’ın daha hafif oluşunu, düşük bileşen sayısını minumum bakım gerektiren yapısını tam olarak yansıtmaktadır. Sadece tek tip amortisör, hava yastığı, makas kulağı ve iki farklı makas seçeneğiyle çok çeşitli yükseklik ve ofsetler elde edilir. DİSK: VALX tasarımının parçası olan havalı diskler, mükemmel fren soğutması sağlar. Bu tasarım termal şok dahil olmak aşınmaya ve ısıl ortamlara karşı optimize edilmiştir. KALİPER: WABCO’nun gücünü ispat etmiş olan tek pistonlu teknolojisiyle PAN serisi, havalı fren diski serileri içinde en başarılı olanlarındandır. WABCO/VALX kaliperleri, optimum servis sağlama amacıyla diğer standart bilşenlerle de değiştirilebilir. WABCO’nun PAN 19-1 ve PAN 22-1 tipi kaliperleri standart ölçülerdir.

Kapat

VALX KAMPANA FRENLİ AKS

AKS GÖVDESİ: Aks gövdesi kaynaksız oluşuyla son derece sağlam, tek parça halinde soğuk çekme putrel tasarımına dayalıdır. Kaynaksız yapısı zayıflama veya metal aşınma riskini ortadan kaldırır.

Devamı için tıklayın

PORYA: 0 ofset, 19.5 veya 22.5 inç tekerlek ölçüleri mevcuttur. HAVALI SÜSPANSİYON: Özel olarak geliştirilen VDL WEWELER hava süspansiyonu VALX’ın daha hafif oluşunu, düşük bileşen sayısını minumum bakım gerektiren yapısını tam olarak yansıtmaktadır. Sadece tek tip amortisör, hava yastığı, makas kulağı ve iki farklı makas seçeneğiyle çok çeşitli yükseklik ve ofsetler elde edilir. FREN: Kampanalı fren öngörülebilir performansı ile yüksek verim, ısıl ve mekanik kararlılık aynı zamanda düşük gerilim sunmaktadır.

Kapat

VALX ile ilgili tüm dökümanları incelemek ve videoları izlemek için Dijital Kütüphane sayfasını ziyaret edebilirsiniz

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X