Continental, dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biridir.

Güç aktarma organları, şase parçaları ve araç elektronikleri tedarik eden Continental, geliştirilmiş sürüş güvenliği ve çevreye duyarlılık konularında söz sahibi bir firmadır. Otomobil İletişim Ağı’nın da profesyonel bir işbirlikçisidir. Continental bünyesinde 56 ülkede yaklaşık 220.000 kişi çalışmaktadır.

Sektörün önde gelen otomotiv tedarikçisi Continental, VDO markası ile kamyon, otobüs ve binek araçlar için göstergeler, kontrol sistemleri, müşirler, takograf ve telematik sistemleri, oto radyoları ve common rail dizel sistemler üretmektedir. Continental VDO hem üretici firmalara (OE) hem de otomotiv satış sonrası pazarına (IAM) parça tedariği sağlamaktadır.

2002 yılından bu yana İntermobil Continental VDO’nun Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. Böylelikle, VDO’nun portföyünde bulunan ürünler İntermobil ile Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu çerçevede VDO Firması Türkiye’nin önde gelen araç üreticilerine parça tedariği sağlarken, yedek parça sektörüne yaptığı satışla da önemli bir pazar payına sahiptir. VDO’nun tüm dünyada etkili olan satış sonrası hizmet anlayışı, İntermobil’in Türkiye genelinde kurduğu 150'yi aşkın takograf servisi ve 32 Dizel Tamir Servisi ile tamamlanmaktadır. Takograf ve Dizel servis sayılarının önümüzdeki yıllarda artırılması hedeflenmiştir.

DİJİTAL TAKOGRAF ÇÖZÜMLERİ

VDO dijital takografları, filo yöneticilerinin ve sürücülerin günlük işlerini kolaylaştırırken aynı zamanda maliyetleri düşürmelerine, rotaları ve mesafeleri optimize etmelerine yardımcı olur. Bununla beraber çalışma sürelerinin de daha verimli kullanılmasına olanak sağlar. İntermobil’in Türkiye’deki temsilcisi ve distribütörü olduğu Continental VDO Dijital Takografları’nın sağladığı akıllı taşımacılık sistemi sayesinde yol güvenliği, verinin korunması ve güvenilirliği, trafik ve yük yönetiminin devamlılığı, araçların taşıma altyapısına entegrasyonu ve Avrupa’da ITS koordinasyonu en etkin şekilde sağlanır.

DİZEL SİSTEMLER

İntermobil’in Türkiye’de faaliyet gösteren 33 Dizel Tamir Servisi gerekli bilgi ve donanıma sahip olup, sistem hatalarının tespiti, onarımı ve orijnal yedek parça desteğini son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Servislerimizdeki teknik uzmanlarımız yüksek basınç pompalarının arıza tespiti ve tamirini gerçekleştirmekte ve böylelikle tasarrufa yönelik cazip çözümler sunabilmektedir.

OTOMOTİV SATIŞ SONRASI PAZARI

VDO, araç üreticileri ile olan ilişkilerinde yıllara dayanan tecrübesi ile ürün ve hizmetleri otomotiv satış sonrası pazarına en yüksek kalitede yedek parça, mükemmel uyum ve kolay montaj imkanını bir arada sunmaktadır. VDO, araç üreticilerine parça tedariği sağlamanın yanı sıra, otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetleri pazarına yaptığı satışla da önemli bir pazar payına sahiptir. VDO, kısa zamanda temin edilebilen, en iyi kalitede ve geniş kapsamlı ürünleriyle; bayilere, servislere ve sürücülere daima avantaj sağlamayı hedeflemektedir.

ARAÇ ÜRETİCİLERİ

VDO, geniş ürün gamı ve kapsamlı çözümleriyle araç üreticileri için gereken tüm fonksiyonları bir arada sunar. VDO, İntermobil aracılığıyla Türkiye’nin önde gelen araç üreticilerine parça tedariği sağlamaktadır. Otomotiv endüstrisinin geleceğinde ve yeni iş fırsatlarının temelinde yatan potansiyel ürün grupları ile VDO, bugünün ve yarının dünyası arasında köprü olmayı amaç edinmiş ve araç üreticilerine rekabet avantajı sağlamayı hedeflemiştir.

VDO ile ilgili tüm dökümanları incelemek ve videoları izlemek için Dijital Kütüphane sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Takografa Dair Her Şey

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X