GİZLİLİK

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş.‘nin web sitesine hoş geldiniz...
İnternet sayfalarımızı ziyaret etmenizden memnuniyet duyuyor ve şirketimize, ürünlerimize ve web sitemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

İntermobil kişisel bilgilerinizin güvenilirliğini garanti eder: 
Kişisel bilgilerin işlenmesinde gizliliğinizin korunması ve tüm işletme bilgilerinin güvenliği süreçlerimizde dikkate aldığımız öncelikli konudur. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan kişisel veriler gizlilik içerisinde ve yalnızca yasal hükümlere uygun şekilde kullanılacaktır. Veri koruma ve bilgi güvenliği şirket politikamızın bir parçasıdır. İntermobil web sayfası bu veri koruma beyanı kapsamında yer almayan diğer tedarikçilere ait linkler içerebilir.

Kişisel verilerin toplanması ve kullanımı:
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, internet sağlayıcınızın ismini, bize ulaştığınız web sitesini, web sitemizde ziyaret ettiğiniz sayfaların yanı sıra ziyaret tarihinizi ve süresini kaydederiz. Diğer kişisel veriler yalnızca bu verileri bize sunduğunuzda, örneğin; kayıt sırasında, kamuoyu yoklamasına katıldığınızda, sorgulama yaptığınızda veya bir sözleşmeyi uyguladığınızda toplanır.
Kişisel verilerin kullanımı, amacı ve iletilmesi:
İntermobil size ait kişisel verileri yalnızca web sitesinin teknik yönetimi, müşteri yönetimi, ürün anketleri ve pazarlama amacıyla ve bu amaçlar için gerek duyulan kapsamda kullanır. Size ait veriler rızanız olmadan İntermobil dışındaki üçüncü taraflara iletilmez.

Güvenlik:
İntermobil tarafından yönetilen size ait verilerin kötüye kullanımı, kaybı, zarara uğraması, yetkisiz kişilerin erişimi veya yetkisiz açıklanmasına karşı gerekli teknik ve kurumsal güvenlik önlemlerini almayı üstlenir. Güvenlik önlemlerimiz teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli geliştirilmekte ve uyumlu hale getirilmektedir.

Tercih Opsiyonu:
Ayrıca size ait verileri sizi ürünlerimiz hakkında bilgilendirmek ve belki de size bunlar hakkında sorular sormak için kullanmak isteriz. Bu kampanyalara katılım şüphesiz ki isteğe bağlıdır. Eğer istemiyorsanız, bu durumda, verileri engellememiz veya silmemiz için bize istediğiniz zaman bir mesaj gönderebilirsiniz. İletişim bölümünde yer alan adrese bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

İletişim:
Eğer kişisel verilerinizin kullanımına ilişkin herhangi bir öneri veya şikayetiniz varsa, İntermobil Pazarlama Departmanı ile e-posta veya mektup aracılığıyla irtibat kurunuz. Verilerin doğruluğunu sağlamaya yönelik tüm çabalarımıza rağmen yanlış bilgilerin kaydedilmesi durumunda, bu bilgiler talebiniz üzerine düzeltilecektir.

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş.
Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. Akın Plaza
No: 2/2 Şişli – İstanbul

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X