KONI, amortisör üretiminde OEM ve otomotiv satış sonrası piyasasında dünyanın önde gelen markalarından biridir.

KONI Grup, AR & GE, mühendislik, üretim, finans & kontrol, kalite, satış & pazarlama operasyonlarının merkezi Oud Beijerland, Hollanda’da faaliyet göstermektedir.

KONI, 1972 yılından bu yana, uluslararası mühendislik ve üretim firması ITT’nin bünyesinde yer almaktadır. ITT; otomobil, otobüs, kamyon ve treylerde üretim güvenliği ve kontrol sistemleri konusunda lider bir markadır.

KONI, “yarış arabaları”, “otobüs, kamyon & treyler” ve “demiryolu” olmak üzere 3 ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir. Her ürün grubu, kendi konusunda uzman ekiplerce; ürün geliştirme ve mühendislik, üretim montaj hatları ile satış ve pazarlama alanlarında yönetilmekte olup, tüm bu faaliyetler KONI yönetim ve kurumsal stratejileri altında birleştirilmiştir.

1950’den bu yana, KONI, Formula-1 yarışlarının aktif ve popüler ortağıdır.

İntermobil, 2015 yılından bu yana amortisör ürün grubunda yüksek performansıyla bilinen bu güçlü markanın temsilciliğini yapmakta ve Türkiye pazarındaki yerli araç üreticilerine hizmet vermektedir.

KAMYON VE TREYLER

KONI yatay kullanım için geliştirdiği ve 1999 yılında piyasaya sürdüğü treyler amortisörünün üzerinde pek çok geliştirme yapmış ve bu ürünü piyasadaki en iyi performansa sahip ürün haline getirmiştir. OEM, yüksek ısı performansı ve dayanıklılığın gerekli olduğu Avustralya ve Doğu Avrupa'daki zorlu koşullar için bu amortisörü tercih etmektedir. Kamyon, traktör ve iş makinası ekipmanları çok çeşitli amortisörlerden yararlanmaktadır. Dayanıklılık, ayarlanabilirlik, konfor ve yol tutuşu, çöllerden kutuplara kadar tüm yollarda kullanılabilen belirli türde amortisörlerle birleştirilir.

OTOBÜS

Konfor, bir otobüsün performansı için en önemli öğelerden biridir. KONI, konfor ve geliştirilmiş yol tutuş özellikleri ile birlikte amortisörler tedarik etmektedir. NeoMan (Neoplan), Van Hool, TransBus International, VDL Bus International ve Volvo gibi firmalar, daha fazla konfor ve daha uzun ömür için otobüslerinde KONI amortisörlerini tercih etmektedirler. KONI; yolcu konforu, dayanıklılık ve daha sessiz bir yolculuk üzerine odaklanarak yolcu taşımacılığına özgü otobüs amortisörleri geliştirmiştir.
ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X