KONI, amortisör üretiminde OEM ve otomotiv satış sonrası piyasasında dünyanın önde gelen markalarından biridir.

KONI Grup, AR & GE, mühendislik, üretim, finans & kontrol, kalite, satış & pazarlama operasyonlarının merkezi Oud Beijerland, Hollanda’da faaliyet göstermektedir.

KONI, 1972 yılından bu yana, uluslararası mühendislik ve üretim firması ITT’nin bünyesinde yer almaktadır. ITT; otomobil, otobüs, kamyon ve treylerde üretim güvenliği ve kontrol sistemleri konusunda lider bir markadır.

KONI, “otomobil”, “otobüs, kamyon & treyler” ve “demiryolu” olmak üzere 3 ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir. Her ürün grubu, kendi konusunda uzman ekiplerce; ürün geliştirme ve mühendislik, üretim montaj hatları ile satış ve pazarlama alanlarında yönetilmekte olup, tüm bu faaliyetler KONI yönetim ve kurumsal stratejileri altında birleştirilmiştir.

1950’den bu yana, KONI, Formula-1 yarışlarının aktif ve popüler ortağıdır.

İntermobil, 2015 yılından bu yana amortisör ürün grubunda yüksek performansıyla bilinen bu güçlü markanın temsilciliğini yapmakta ve Türkiye pazarındaki yerli araç üreticilerine hizmet vermektedir.

KAMYON VE TREYLER

OEM'ler KONI tarafından yatay kullanım için geliştirilen ve piyasadaki en yüksek performanslı ürün haline gelen bu amortisörleri, özellikle yüksek sıcaklık performansının ve dayanıklılığının hayatta kalmak için olmazsa olmaz olduğu Avustralya ve Doğu Avrupa gibi zorlu koşullarda tercih etmektedir. Kamyonlar, traktörler ve inşaat makineleri çok geniş bir amortisör yelpazesinden yararlanır. Dayanıklılık, ayarlanabilirlik, konfor ve yol tutuşu, çöllerden kutuplara kadar her yolda kullanılan belirli amortisör türlerine entegre edilmiş özelliklerdir.

OTOBÜSLER

Konfor, bir otobüsün performansı için en önemli öğelerden biridir. KONI, konfor ve geliştirilmiş yol tutuş özellikleri ile birlikte amortisörler tedarik etmektedir. NeoMan (Neoplan), Van Hool, TransBus International, VDL Bus International ve Volvo gibi firmalar, daha fazla konfor ve daha uzun ömür için otobüslerinde KONI amortisörlerini tercih etmektedirler. KONI; yolcu konforu, dayanıklılık ve daha sessiz bir yolculuk üzerine odaklanarak yolcu taşımacılığına özgü otobüs amortisörleri geliştirmiştir.
ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X