WABCO Transics ile Filolarınız Daha Güvenli ve Daha Verimli!

/ /

İntermobil’in Türkiye’deki tek temsilcisi olduğu Transics, WABCO’nun teknolojik bilgi birikimi ile birlikte eşsiz filo yönetim çözümleri sunarak filoların daha verimli, daha güvenli ve çevre dostu olmasını sağlayan bir şirkettir. Transics, 1991 yılında kurulmuş ve 2014 yılında WABCO tarafından satın alınmış olup merkezi Ypres, Belçika’dadır. 320’nin üzerinde çalışana sahip olan Transics, 23 ülkede 1.530 müşteri ve 150.000’den fazla bağlanabilir araca sahiptir.

Transics’in ağır vasıta telematik çözümleri, dijital takografa ve CAN veri hattına kolaylıkla bağlanabildiği gibi, dijital takograf bağlantısı ile gerçek zamanlı takograf aktiviteleri takip edilebilmekte, takograf verileri uzaktan indirilebilmektedir. Sürücülerin kalan sürüş ve dinlenme zamanlarının canlı görüntülenebilmesi sayesinde filo operasyonları aksamadan sürdürülebilir ve uygunsuz sürüşten kaynaklanan cezai yaptırımların önüne geçilir. Araçların yakıt tüketimleri, filolar için en büyük maliyetleri oluşturmaktadır. Transics’in CAN veri hattına sağladığı bağlantı ile araçların yakıt tüketimlerine etki eden tüm parametreler belirlenir. Bu parametreler dahil edilerek sürücülerin sürüş performansı değerlendirilir. Sürücü eğitimleri ile sağlanan ekonomik ve ekolojik sürüş sayesinde sürüş performanslarında artış, yakıt tüketiminde azalma sağlanır.

Transics treyler telematik çözümlerinin gerçek zamanlı operasyonel verilere erişim imkanı sayesinde treylerlerin günlük kullanımı yönetilirken ve geliştirilirken, filoların akıllı kararlar almasına yardımcı olunur. Treylerde taşınan yük ağırlığı canlı izlenerek cezai yaptırımların önüne geçilmesi sağlanır. Treyler elektronik fren sisteminde meydana gelen arızalar anında kullanıcıya bildirilir, bakım ve onarımlar önceden planlanarak filo operasyonları maksimum verimlilik ile yönetilir. Sürücü hatalarına bağlı olarak, treyler güvenlik sistemi devreye girdiğinde; filo yöneticileri uyarılır, sürücülerin sürüş alışkanlıklarının geliştirilmesi için verilen eğitimler ile yakıt, bakım ve onarım maliyetleri minimize edilir ve filo güvenliği en yüksek seviyeye çıkarılır.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X