Hella Gutmann Solutions, Hella ve Gutmann Messtechnik markalarının ortak girişimi olarak 2008 yılında kurulmuştur.

Hella Gutmann Solutions, Gutmann'ın arıza tespit sistemlerindeki 25 yılı aşkın tecrübesi ile Hella'nın araç elektroniği alanındaki deneyimini bir arada sunar. 24 ülkede yaklaşık 40.000 servis Hella Gutmann Solutions Arıza Tespit Sistemlerini kullanmaktadır.

Hella Gutmann Solutions, tamir sürelerini kısaltmayı amaçlayarak kullanıcı dostu ve geleceğe yönelik arıza tespit sistemleri üretmektedir. Hella ve Gutmann Messtechnik'in %50'şer hissesi olan bu ortak girişimin amacı, tamir servislerini araç kabulünden hızlı arıza tespitine, teknik veri ve tamir yardımının sağlanmasından yedek parça teminine kadar tüm tamir süreci boyunca desteklemektir. Cihazdaki yazılım programı 40'tan fazla binek ve hafif ticari araç markasının neredeyse her araç modeline ait detaylı verileri içermektedir. Hella Gutmann Solutions tarafından sunulan arıza tespit donanımları arızaları parçayı, araç tipine ve diğer parça parametrelerine göre belirterek tespit edebilmektedir. Böylelikle servisler için iş daha kolay ve sorunsuz hale gelirken sipariş hataları asgariye inmekte ve tam bir müşteri memnuniyeti sağlanabilmektedir.

İntermobil, Haziran 2012’den itibaren Hella Gutmann Solutions’ın binek ve hafif ticari araçlar için ürettiği arıza tespit sistemlerinin satış ve teknik destek çalışmalarını üstlenmiş ve ürün gamını genişletmiştir.

ARIZA TESPİT CİHAZLARI

Hella Gutmann Solutions, modern servislerin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için, her gün dünya çapında 300'den fazla çalışan, servisteki işleri daha hızlı, daha basit ve daha kârlı hale getiren kullanışlı ve akıllı ürünler ve hizmetler üzerinde çalışmaktadır. Hella Gutmann Solutions, tüm bu süreç boyunca ihtiyaçları ve trendleri öğrenerek gelecekte de arıza tespiti ve araç tamiri alanınca öncü olmayı sürdürecektir.

TEKNİK BİLGİ BANKASI

İntermobil’in Hella Gutmann Solutions bilgi birikimiyle sunduğu Teknik Bilgi Bankası, arıza kodlarını ve nedenlerini, arızanın nasıl çözüleceğini detaylı bir şekilde servislerin kullanımına sunar. Milyonlarca satırlık bilgi bankası, sağladığı destekle ustaları daima bir adım önde tutar.

TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Hella Gutmann Solutions, tüm servislere onarım süreçleri boyunca yüksek katma değer sağlar. İntermobil, Hella Gutmann Solutions arıza tespit sistemlerini satın aldığınız andan itibaren cihaz ve operasyonlarla ilgili konusunda uzman mühendisleriyle teknik destek hizmeti sunar. İntermobil’in mühendislerini arayabilir, cihazla ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca araç teknolojileriyle ilgili teknik destek için Hella Gutmann Solutions merkezinde çalışan marka bazında uzmanlaşmış 43 teknisyen ile 28 markaya günde 2000 çağrıya kadar hizmet verilmektedir.

EĞİTİM

İntermobil, Hella Gutmann Solutions müşterilerinin günlük atölye ihtiyaçları için komple çözümler sunmaktadır. Randevu sistemiyle uzmanlarımız şehir fark etmeksizin servislerinize gelip cihazın kurulumunu yaparlar ve cihaz kullanımı konusunda kapsamlı bir eğitim programı sunarlar. Cihaz belirli periyotlarla kendini güncellemekte ve piyasaya yeni sürülen araçlara da uyumlu hale gelmektedir. Bu kapsamda yıl içinde İntermobil Akademi bünyesinde düzenli güncellenen yazılım ve cihaz hakkında aydınlatma, iklimlendirme sistemleri, elektrik, elektronik, fren-süspansiyon sistemleri ve dizel yakıt sistemlerini içeren farklı eğitimler de gerçekleştirilmektedir.

HELLA GUTMANN SOLUTIONS ile ilgili tüm dokümanları incelemek ve videoları izlemek için Dijital Kütüphane sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Uzaktan Destek Yazılımını İndirmek İçin Tıklayınız

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X