İntermobil, VDO 2018 Takograf Satış Şampiyonu Oldu

/ /

2002 yılından bu yana Continental VDO’nun Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olan İntermobil, 28 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen ve 22 farklı ülke temsilcisinin katıldığı VDO Dünya Distribütörler Toplantısı’nda “2018 Takograf Satış Şampiyonu” oldu. 2017 yılında da VDO markasıyla aynı şampiyonluğu kazanan İntermobil, böylelikle Türkiye’ye art arda 2. kez Avrupa’da en çok satış yapan VDO temsilcisi ülke ödülünü kazandırdı. Ödülleri İntermobil Yönetim Kurulu Başkanı Nadine Perahya ve VDO Satış&Teknik Müdürü Ferhat Korkmaz, Continental Satış ve Servisler Yönetici Direktörü Diego Santos-Burgoa’nun elinden teslim aldı.
Kazandıkları birinciliğin İntermobil için çok önemli olduğunu belirten Nadine Perahya: “Tüm ülkeler arasından en çok takograf satışını yapan ülke olmak bizim için büyük bir gurur kaynağı. Bu ödülü kazanmamızda bizim kadar emeği olan iş ortaklarımıza da çok teşekkür ediyoruz.”
Ferhat Korkmaz ise “İntermobil’i uluslararası boyutta en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. 2019 yılında da rekor kırarak unvanımızı koruyacağımıza gönülden inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X