İntermobil Sürdürülebilirlik Faaliyetlerine Başladı

/ /

Bugüne kadar değerleriyle var olan bir şirket olarak, toplumumuza ve Dünya’ya sağlayacağımız her türlü faydayı da içinde barındıracak “Sorumluluk Almak” değerini İntermobil Otomotiv’e ait yeni bir şirket değeri olarak benimseyeceğimizi bu sene içinde duyurduk.

“Sorumluluk Almak” değerimizden yola çıkarak “Sürdürülebilirlik” konusunda ilk faaliyetimiz “Küresel İklim Grevi Haftası”nda Mazars Denge tarafından düzenlenen “STK Panayırı”na katılmak oldu. Sonrasında Üst Yönetim ve gönüllü çalışanlardan kurulu “Sürdürülebilirlik Komitesi”ni hayata geçirdik.

Komite’nin ilk faaliyeti ise İntermobil çalışanları ile birlikte 15 Ekim Salı günü Belgrad Ormanı’nında çevre temizliği için gerçekleştirdiği “Çöp Toplama Etkinliği” oldu.
İntermobil ailesi olarak gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek ve bu konuda farkındalığı artırmak amacındayız. Bu süreçte şirketimizde yapılacak projeler ve etkinlikler için ilgili çalışmaları planlayacak ve hayata geçireceğiz. Bizi takip eden herkesi de teşvik edebilmeyi umut ederek sosyal medya hesaplarımızda etkinliklerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Çünkü bu dünya hepimizin!

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X