İntermobil, Sapanca’da 2024 Vizyon ve Strateji Toplantısını Gerçekleştirdi

/ /

İntermobil, 20-21 Ocak tarihlerinde Sapanca’da düzenlenen 2024 Vizyon ve Strateji toplantısında şirketin geleceğine dair önemli kararlar aldı. İntermobil, bu toplantıyla birlikte şirketin ortak vizyonunu geliştirmeyi ve önümüzdeki beş yıl için stratejilerini belirlemeyi amaçladı.

Üst yönetim ve yönetici kadrosunun katılımıyla gerçekleşen çalıştay, Finans ve Strateji Uzmanı Sertaç Yeltekin moderatörlüğünde yapıldı. Toplantıda, İntermobil’in beş yıllık planlarının temelleri atıldı ve stratejik hedefler belirlendi.

Toplantıya İntermobil Yönetim Kurulu Başkanı Nadine Perahya, Genel Müdür Rıfat Perahya, Diyagnostik Satış Müdürü Ahmet Barış Işıtan, Teknik Direktör – Kamyon ve Otobüs Alper Karakuş, Hella&VDO Satış Direktörü – Aftermarket Cevat Civelek, OE Satış Direktörü Eser Açıkbaş, VDO Takograf & Transics Satış ve Teknik Direktörü Ferhat Korkmaz, İnsan Kaynakları Direktörü Serap Kamilçelebi, Finans Direktörü Hakan Atılgan, Tedarik Zinciri Direktörü İlker Demirci, İş Geliştirme ve BT Direktörü Mirey Kalvo, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Seda Çağlayan, İOTO Satış Direktörü Tolga Karagöz katıldı.

Toplantıda, şirketin ortak vizyonunu pekiştirmek ve stratejik hedeflerini belirlemek amacıyla çeşitli oturumlar düzenlendi. Katılımcılar, şirketin geleceğine dair önemli bir çalıştaya katılarak İntermobil’in başarılarını sürdürülebilir kılmak ve sektördeki liderliğini pekiştirmek için kritik stratejik planların temelleri attılar.

İntermobil, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla Türkiye otomotiv sektörünün lider çözüm ortağı olma anlayışını sürdürürken insan kaynağına verdiği değerle, her alanda mükemmelliği hedeflemeye devam ediyor.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X