İntermobil, Maden Türkiye 2018 Fuarı’nda HELLA Maden Aydınlatmaları ile Yerini Aldı

/ /

İntermobil, Maden Türkiye 2018 Fuarı’nda HELLA Maden Aydınlatmaları ile Yerini Aldı

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Maden Türkiye 2018 Fuarı’nda Hella Mining markası ve ürünleriyle yerini aldı.

1899 yılında Almanya’da kurulan, 2002 yılında da HELLA Mining markası ile maden sektörüne giren HELLA günümüzde de Almanya’nın en büyük 100 şirketinden biri olma ünvanına sahiptir.
Avustralya’da kurulan ve madencilik endüstrisi için mühendislik ve lojistik uzmanlığını kullanarak dünyanın dört bir yanındaki madencilik uygulamalarında kullanılabilecek dünya standartlarına uygun aydınlatma ürünleri üretmekte olan HELLA Mining, Türkiye’deki faaliyetlerinin tümünü 2012 yılından beri İntermobil çatısında sürdürmektedir.

Türkiye’nin dev maden şirketlerini ağırlayan ve Türkiye’nin tek maden fuarı olan Maden Türkiye 2018 Fuarı 33 ülkeden 448 katılımcı firma ve 69 ülkeden 762’si yabancı 11.082 ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşti. 2 senede bir gerçekleşmekte olan fuar, Maden Türkiye 2016 Fuarı’na göre katılımcı firma sayısında %14, alan ve ziyaretçi sayısında ise %17’lik artış oranına ulaştı.

İntermobil Yönetim Kurulu Başkanı Nadine Perahya ve HELLA Mining Global Stratejik Program Müdürü Andreas Honfi’nin katıldığı HELLA Maden Aydınlatmaları standını 4 gün boyunca aralarında Türkiye’nin en büyük maden firmalarının yetkililerinin de olduğu 250’yi aşkın misafir ziyaret etti.

HELLA Maden Aydınlatmaları ürünlerinin sergilendiği stantta ziyaretçiler, HELLA’nın son teknolojiye sahip, kalite ve güvenlikten ödün vermeyen maden aydınlatması ürünlerini bizzat test etme imkanına sahip oldular. Standın yıldızı ise ışığı yalnızca ihtiyaç duyulan yere veren ve böylece operatörlere, hem yer altı hem de yer üstü operasyonlarda, yaklaşmakta olan diğer operatörleri rahatsız etmeyecek şekilde daha fazla görünürlük ve güvenlik sağlayan ZEROGLARE™ teknolojisi oldu.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X