İntermobil 6. Ağır Vasıta ve Treyler Sanayicileri Zirvesi’ne Katıldı

/ /

Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER) tarafından düzenlenen Ağır Vasıta ve Treyler Zirvesi, sektördeki önemli paydaşları bir araya gelerek geleceğin treyleri ve Türkiye’deki üretim perspektifini ele aldı. İntermobil, bu kritik etkinlikte önemli katılımcılardan biri olarak öne çıktı.

İntermobil, her yıl olduğu gibi bu yıl da Zirve’nin ana sponsorlarından biriydi. İntermobil adına Zirve’nin 1. panelinde konuşan İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya, sektördeki deneyimlerini ve şirketin gelecek vizyonunu katılımcılarla paylaştı.

Zirvede, treyler üreticileri, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcı firmaların yetkililerinin yanı sıra, kamu ve özel sektör temsilcileri de bulunuyordu. Dört ayrı panelde sektör paydaşları, en son gelişmeler ışığında treyler sektörünün geleceği hakkında görüşlerini paylaştılar.

İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya’nın konuşmasında öne çıkan başlıklar arasında; treylerin geçmişi, Türkiye’deki treyler üretiminin geçmişi, geleceğin treyleri ve Türkiye’deki treyler üretiminin geleceği yer aldı.

İntermobil, 6. Ağır Vasıta ve Treyler Sanayicileri Zirvesi’ne Yönetim Kurulu Başkanı Nadine Perahya ve Genel Müdür Rıfat Perahya başta olmak üzere, şu isimlerle birlikte katıldı:

Treyler ve Aftermarket Satış Direktörü Uğur Dal

Teknik Direktör – Treyler, Servis ve Filolar Eyüp Aydın

Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Seda Çağlayan

WABCO Satış Sonrası Hizmetler Müdürü – Servisler ve Filolar Alperen Kurt

OE Proje ve Ürün Müdürü – Treyler, Servis ve Filolar Fırat Sinmeç

Treyler ve Aftermarket Satış Müdürü Ozan Kardeş

Treyler ve Aftermarket Ekip Lideri Hüseyin Yıldırım

Transics Teknik Destek Mühendisi Furkan Çiftçi

Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı Ahmet İmren

TREDER Zirvesi, treyler sektörünün Türkiye’deki geleceği konusunda önemli bir ışık tutarken, İntermobil gibi önde gelen firmaların katkılarıyla sektörün daha da ileriye taşınması hedefleniyor.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X