İntermobil 2018-2019 Mali Yılını Değerlendirdi

/ /

İntermobil Otomotiv, her yıl olduğu gibi 2018-2019 mali yılını da şirket çalışanlarıyla yaptığı iç iletişim ve değerlendirme toplantısıyla noktaladı. Her yıl özel bir konsept çerçevesinde yapılan değerlendirme toplantısında bu yıl da “Sorumluluk Alma” teması öne çıktı.

Tüm çalışanlarımızın katıldığı toplantıda Genel Müdürümüz Rıfat Perahya açılış konuşmasının ardından; sektördeki son gelişmeleri, geçen yıl İntermobil’de gerçekleşenleri ve gelecek projeleri tüm ekibimizle paylaştı. Bu yılki toplantının genel konsepti, üzerinde yaşadığımız dünyaya ve bir arada yaşadığımız tüm canlılara karşı üstlenmemiz gereken sorumluluklardı. Bu doğrultuda bu toplantı ile birlikte İntermobil’in sahip olduğu “Dürüstlük”, “Güvenilir Olmak”, “Deneyim ve Bilgiyi Paylaşmak” ve “Sürekli Gelişim” değerlerinin yanına “Sorumluluk Almak” değeri eklendi.

Gün boyu devam eden toplantının öğleden sonra gerçekleşen ikinci kısmında sürpriz konuşmacımız Prof. Dr. Emre Alkin, iş ve ekonomi hakkındaki deneyimlerinin yanı sıra insanın hayattaki duruşuyla ilgili aktardığı çarpıcı örneklerle örülü bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantının son bölümünde, İnsan Kaynakları departmanı tarafından koordine edilen “Çalışan Memnuniyeti Anketi”nin sonuçları değerlendirildi ve şirket çalışanlarının düşüncelerini paylaştığı “Serbest Kürsü” gerçekleştirildi. Bu oturumun ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Nadine Perahya’nın yaptığı kapanış konuşması ile toplantı sona erdi.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X