INNOVISION 2023

/ /

Europa-Park Rust’ta Gerçekleşen INNOVISION Etkinliği, Otomotiv Sektörünün Gündemine Yön Verdi

Kasım ayında düzenlenen uluslararası etkinlik, Dünyanın her yerinden gelen 500’den fazla konuğa ev sahipliği yaptı. Dünya çapında HELLA çalışanları ve kullanıcılarını bir araya getiren etkinliğe ilgi büyüktü.

Almanya’nın Rust kentinde dünyanın en büyük tema parklarından olan Europa-Park’ta gerçekleşen INNOVISION, yoğun bir programa ev sahipliği yaparak etkileyici sunumlar ve etkileşim imkanı sundu.

Etkinliğin öğleden sonraki bölümünde HELLA ve Hella Gutmann tarafından yapılan uzman sunumlarının odak noktası, otonom sürüş ve elektrikli taşımacılık gibi megatrendlerin karmaşıklığını çözmek ve bunların bağımsız atölyelerde çözümlere nasıl yol açtığını göstermek oldu.
Almanya’da Hella Tarafından gerçekleştirilen bu büyük etkinliğe İntermobil de bayilerinden gelen yöneticiler ile birlikte katılım gösterdi.

Etkinliğe Türkiye’den katılan ekip arasında, İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya, HELLA & VDO Satış Direktörü Cevat Civelek, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Seda Çağlayan, Diyagnostik Satış Müdürü Ahmet Barış Işıtan ve HELLA Pagid Satış Müdür Yardımcısı Engin Çolak ve Hella yetkili satış bayilerinin yöneticileri bulundu. Ekip, 3 günlük ziyaretleri sırasında Almanya’nın göz kamaştıran şehirlerinden Freiburg’u keşfetmenin yanı sıra, gezinin son gününde Fransız kültürünün güzel bir örneği olan Colmar şehrini ziyaret ettiler.

INNOVISION 2023’ü tam bir başarıya taşıyan tüm çalışanlara özel teşekkürlerimizi sunuyoruz.

INNOVISION 2023 videosunu linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X