Hella Gutmann’ın Mükemmel Bir Çözümü: CSC-Tool

/ /

Hella Gutmann’ın Mükemmel Bir Çözümü: CSC-Tool

Hella Gutmann Solutions, CSC-Tool (Camera and Sensor Calibration-Tool) ile ileri sürücü destek sistemlerinin kalibrasyonu (ADAS) için servislere profesyonel bir çoklu marka sistemi sunmaktadır. Her zaman olduğu gibi Hella Gutmann Solutions tarafından iyi düşünülmüş bir çözüm olan CSC-Tool; Avrupa’daki araç parkının %99’unu kapsar, kullanımı çok kolay bir üründür ve servislerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve geliştirilebilir.

Araçlardaki sürüş yardım sistemi, sürüşlerin daha güvenli ve rahat olmasını sağlamaktadır. Kamera ve radar sistemlerinin düzgün bir şekilde kontrolü ve kalibre edilmesi ustalar için zorlu bir iştir.
Hella Gutmann‘ın cazip fiyatlandırma modeline sahip CSC-Tool ürünü, ön kamera kalibrasyonu, radar kalibrasyonu, arka kamera kalibrasyonu, kuş bakışı 360 derece kamera kalibrasyonu gibi fonksiyonlarıyla servisler için hesaplı ve etkili bir çözümdür.

Bunun yanı sıra Hella Gutmann Solutions, kullanıcı talepleri doğrultusunda daha pratik ve kolay taşınabilir bir kalibrasyon çözümü versiyonu olan CSC Mobile Tool’u geliştirdi. Bu versiyon; yol yardım sağlayıcıları, araç camı uzmanları ve araç filo servis sağlayıcılarına yeni olanaklar sunuyor. CSC Mobile Tool, normal versiyona göre çok daha hafif ve bir kişi tarafından kurulup kullanılacak kadar kolaylık sağlamaktadır.

Kamera ve sensörlerin kalibrasyon işlemi, hem sürücülerin hem de trafikte seyreden diğer unsurların can güvenliği için büyük önem taşımaktadır. Ön cam değiştiğinde, tampon sökülüp takıldığında, gerçekleşen kazalar ve sistem arızalarından sonra kalibrasyon işlemlerinin mutlaka yapılması gerekir. Kalibrasyonda yapılan 1mm’lik bir hata aracın yolda 15 metrelik mesafeye kadar sapmasına neden olarak ölümcül sonuçlara yol açabilmektedir. Bu nedenle alanında dünyanın en uzman ekibine sahip Hella Gutmann Solutions’ın CSC-Tool çözümüne sahip olmak servislere büyük bir güvence sağlamaktadır.

Hella Gutmann Solutions’ın mükemmel çözümü CSC-Tool hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için aşağıdaki videoyu izleyebilir, Hella Gutmann Solutions ile ilgili tüm yenilikler ve arıza teşhiş ile servis ekipmanlarına dair güncel bilgiler için Hella Gutmann Türkiye Facebook hesabımızı takip edebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=ldo9hnNRw7Q
https://www.facebook.com/HellaGutmannTR/

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X