Geleneksel İntermobil Bayi Gezisi Diyarbakır ve Mardin’de Gerçekleşti

/ /

İntermobil Otomotiv, her yıl gerçekleştirdiği geleneksel İntermobil Bayi Gezisi’ni bu sene Hella, Behr Hella Service, Hella Pagid Brake Systems ve VDO Aftermarket markalarının değerli bayilerinden temsilcilerin ve eşlerinin katılımıyla 14-16 Eylül 2019 tarihlerinde yüzyıllar boyunca farklı kültürlere ev sahipliği yapan Diyarbakır ve Mardin’de gerçekleştirdi. İntermobil Otomotiv Genel Müdürü Rıfat Perahya’nın da katılım gösterdiği bu gezi ilk kez eşlerin de katılımıyla gerçekleşti.

Hasankeyf’in sular altında kalmasından yalnızca 10 gün önce gerçekleştirilen gezideki ilk durak Diyarbakır oldu. Diyarbakır Ulu Camisi, Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Evi, 4 Ayaklı Minare ve Hevsel Bahçelerine yapılan ziyaretlerin ardından eşsiz güzellikleri içinde barındıran Hasankeyf’te bir tur yapıldı ve sonrasında Mardin’e ulaşıldı. Gezinin ikinci günü Muhteşem Mezopotamya manzaralı Kasımiye Medresesi ziyareti ile başlarken Deyrulzaferan Manastırı, Kırklar Kilisesi ve Mardin Ulu Camisi gezileri ile devam etti. Cerciş Murat Konağı Lokantası’nda yenilen muhteşem akşam yemeği ve eğlence ile gün son buldu. Gezinin son gününde ile Küçük Mardin olarak bilinen dinler diyarı Midyat’a geçildi. Burada Mor Gabriel Manastırı ve Midyat Konukevi’ni görme imkanı bulduktan sonra Mezopotamya’nın Efes’i olarak adlandırılan Dara Antik Kenti gezisi gerçekleşti.

Tüm misafirlerimize hatıra niteliğinde hediyeler vererek zenginleştirdiğimiz gezimiz özellikle ilk kez bizlerle birlikte olan kadın katılımcılarımızın bizi çok mutlu eden olumlu görüşleriyle sona erdi.

Gezinin keyifli anlarından oluşan videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=J5KyM-Ch01o

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X