SERVİS DOSTU

HELLA, otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetleri pazarında faaliyet gösteren servislerin tüm onarım sürecine destek olur ve aracın hızlı bir şekilde tekrar yola çıkmasını sağlayan güvenilir bir dost olarak daima servislerin yanındadır.

 

YEDEK PARÇA

HELLA’nın orijinal ekipman tecrübesinden ve teknoloji konusundaki yetkinliğinden faydalanın. HELLA 40.000'den fazla ürünüyle aksesuarlarda ve araçlara özel ve üniversal parçalarda güçlü ürün yelpazesini hizmetinize sunar. Tamir süreçlerinizde başarılı olmak için siz de en yüksek kaliteye geçin.

ARIZA TESPİT SİSTEMİ

HELLA, doğru bakım ve onarım için profesyonel arıza tespit cihazlarını, kapsamlı araç verilerini güvenilir bir yazılımla kullanımınıza sunar. HELLA Gutmann Solutions, tüm servislere onarım süreçleri boyunca yüksek katma değer sağlar. Intermobil, HELLA Gutmann Solutions arıza tespit sistemlerini satın aldığınız andan itibaren cihaz ve operasyonlarla ilgili teknik destek hizmeti sunar.

KAPSAMLI SERVİSLER, NET AVANTAJ

Intermobil’in HELLA uzmanları ile ortaklaşa gerçekleştirdiği eğitimler, servislerin mesleki becerilerini geliştirmesine destek sağlar. Intermobil, güçlü bayi ağı sayesinde HELLA’nın birinci sınıf lojistik hizmetini yüksek hız ve bulunurlukla bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren tüm servislere sunar.

Servis Dostu ile ilgili tüm dökümanları incelemek ve videoları izlemek için Dijital Kütüphane sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güçlü markalarımızla servisleri tüm onarım süreci boyunca destekliyor, daha hızlı ve kazançlı hale getiriyoruz!

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X