Loop Energy, merkezi Vancouver, Kanada'da bulunan, ticari mobilitenin elektrifikasyonu için hidrojen yakıt hücrelerinin önde gelen tasarımcısı ve üreticisidir. Sıfır emisyon sağlayan motor olma misyonuyla Loop Energy, yakıt hücresi teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmak için müşterilerine yüksek performanslı ve ekonomik bir çözüm sunmayı taahhüt eder.

Loop Energy, filo operatörleri için yüksek verimli ve uygun fiyatlı yakıt hücresi sistemlerinin elektrikli araçlara entegrasyonunu desteklemek için OEM'ler, entegrasyon ortakları ve alt sistem tedarikçileri ile birlikte çalışmaktadır. Transit otobüsler, özel araçlar, lojistik filoları ve teslimat kamyonları gibi araçlar, sıfır emisyonlu bir güç çözümü olarak Loop Energy'nin tescilli eFlow™ teknolojisini kullanmaktadır.

Loop Energy'nin eFlow™ yakıt hücresi mimarisi, 16-90-10 avantajı ile yeni yakıt verimliliği, en yüksek güç ve dayanıklılık seviyeleri sunar. Bu yeniliğin özünde, tüm aktif alan boyunca gelişmiş tek tip akım yoğunluğu sağlayan ve üstün performans ve su yönetimi sağlamak için plaka boyunca gaz hızını artıran özel trapez plaka tasarımı bulunmaktadır.

Toplam Sahip Olma Maliyetini (TCO) azaltmaya odaklanan eFlow, aynı sınıf alternatiflerine kıyasla aynı boyuttaki yığında %16'ya kadar daha yüksek yakıt verimliliği ve %90'a kadar daha fazla tepe gücü sunarak daha yüksek taşıma kapasitesi ve daha uzun çalışma menzili sağlar. Testler ayrıca Loop Energy'nin bipolar plaka mimarisinin geleneksel bipolar plakalara göre 10 kata kadar daha iyi akım yoğunluğu homojenliği sağladığını ve bunun da daha düşük servis ve bakım maliyetleri ile sonuçlandığını göstermektedir.

Loop Energy'nin ürünleri arasında hafif, orta ve ağır hizmet uygulamalarına yönelik yakıt hücresi modülleri ve sistemleri bulunmaktadır. Müşteri odaklı bir yaklaşımla Loop Energy, hidrojen-elektrik filolarına geçişi desteklemek için OEM'leri ürün entegrasyonu ve araç dağıtımı konusunda desteklemek üzere Küresel Teknik Hizmetler ekibini kurmuştur.

Titiz tasarım ve mühendislik sayesinde Loop Energy, performansı artıran, daha düşük TCO sağlayan ve müşterilerinin araçlarını daha hızlı yola çıkaran bir yakıt hücresi elde etmiştir.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X