ÜNİVERSAL

Profesyonel, macera sever ya da sadece bir off-road meraklısı olmanız hiç fark etmez: HELLA’nın üniversal ürünlerinde daima son teknoloji, en üst düzey güvenilirlik ve kalite önceliktir.

HELLA, bu alanda uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde en zorlu koşulların getirdiği yüksek taleplere uygun ürünler geliştirmektedir. LED teknolojisine sahip yenilikçi çalışma lambalarından off-road ürünlere, profesyonel ikaz lambalarından korna ve sileceklere kadar üstün kalitede ürün alternatifleri sunar.

Döner lambalar yalnızca kurtarma operasyonları için değil, aynı zamanda tehlikeli durumlarda özel bir uyarının verileceği zamanlarda da gereklidir. Bu sıklıkla arazide ağır ekipmanlarla yapılan çalışmalarda karşılaşılan bir durumdur. Profesyoneller teknolojiye güvenmek zorunda kaldıklarında, HELLA döner lambalar ve uyarı sistemleri bu konuda ilk tercihtir.

Karanlıkta çalışanlar, verimli ve güvenli çalışabilmek için, iyi bir aydınlatma donanımına güvenebilmelidir. HELLA çalışma lambaları, hususi olarak arazideki zorlu günlük kullanımlar için geliştirilmiş olup, kullanılan malzemeler sayesinde, kire ve neme dayanıklılık bakımından artan talepleri özel yöntemlerle karşılamaktadırlar. Dayanıklı, ancak buna rağmen hafif gövde konstrüksiyonu ve özel olarak kullanım amacı için geliştirilmiş reflektörler, yüksek ve sürekli bir üretkenliği garanti etmektedir. HELLA’ya özgü yüksek kalite ve işçilik,en üst düzeyde profesyonellik, işlevsellik ve uzun ömürlülük demektir.

Silecek lastikleri, küçük birer mühendislik şaheseridir. Kullanım ömürleri boyunca ön camdan birkaç bin litre suyu silerler ve tıpkı kar, buz, böcek ve önde giden aracın sıçrattığı çamurlu sularda olduğu gibi, sis örtüsünün de üstesinden gelmek zorundadırlar.

Bunun dışında, offroad alanında sıkça silecek suyu ile karışarak inatçı bir film oluşturan tozlar ve kirler nedeniyle ön camda önemli ölçüde kirlenmeler meydana gelmektedir.

Silecekler ne kadar küçük olurlarsa olsunlar trafik güvenliğine katkıları dikkate değerdir. Konforlu Silecek Konfigüratörümüz ile aracınıza en uygun HELLA sileceklerini hızlı ve kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Yüksek HELLA kalitesine güvenin ve bu sayede daima görüşünüzü muhafaza edin! Detaylı bilgi için.

Ampullerin seçimi, doğru farlarla kombine edildiğinde, özellikle offroad alanında son derece önemli olan parkurun iyi bir şekilde aydınlatılmasını büyük ölçüde etkiler. İdeal bir ampul, optimum bir ışık kalitesini mümkün olan en düşük kesinti oranlarıyla birleştirir.

Burada ampul, aynı ampul değildir - ışık performansı ve uzun ömürlülük bakımından hatırı sayılır farklar vardır.

Kalite taleplerimiz sayesinde, bu alanda da hiç taviz vermeyen derecede yüksek ve kapsamlı kontrollerden geçirilen bir kaliteye sahip en üst teknolojiyi sunuyoruz.

Size uygun ampulü hızla bulmak için HELLA Ampul Konfigüratörünü kullanabilirsiniz

Sinyal kornaları, mutlaka gerekli ve her araçta kullanılmaları yasal olarak öngörülen ekipmanlar olup, önemli bir güvenlik özelliğidir. Araç tipine ve talep profiline göre oldukça farklı tiplerde ve sinyal etkilerine sahip kornalar vardır.  Böylece, zorlu offroad kullanımı için özellikle sağlam ve delici bir korna sesi gereklidir.

HELLA, her biri farklı ses rengine sahip sinyal kornalarından oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Hella’nın kornalarını denemek için Dijital Kütüphanemizde yer alan Hella Mobil Uygulamalardan Hella Korna uygulamasını indirebilirsiniz.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X