HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, TMD Friction ve HELLA KgaA Hueck & Co. ortak girişimiyle 2013 yılında kurulmuştur.

TMD Friction, PAGID markası ile sunduğu 14.000’i aşkın fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden biridir. HELLA ve PAGID markalarının bir araya gelmesiyle oluşan bu güçlü marka mükemmel fren teknolojisi, profesyonel satış desteği, mükemmel lojistik ve birinci sınıf teknik destek hizmetlerini bir arada sunar.

HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS tarafından sunulan fren diski balataları Avrupa'daki araç stoğunun neredeyse %100'ünü kapsamaktadır. HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS fren diskleri; güvenlik, konfor ve uzun ömürlülük açısından en yüksek standarda sahip sürtünme eşleşmesi sağlar. Fren pabuçları ve tamburları, arka aks uygulamaları için mükemmel çözümler sunar. HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS programındaki ön montajlı fren pabucu setleri ayrıca montaj sırasında zaman da kazandırır. Yağlama maddeleri, fren temizleyiciler, ikaz kontakları ve çeşitli aksesuarlar programı tamamlar.

AŞINTI PARÇALARI

Kaliteli ürünler, müşteriye sürdürülebilir faydalar sunmaları bakımından dikkate değerdir. Hella Pagid’in ürün yelpazesi; maksimum güvenlik, konfor ve dayanıklılık ile birlikte geniş çeşitliliği sayesinde müşterinin gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamaktadır. Hella Pagid’in 5.500’den fazla sayıda aşıntı parçası, üstün pazar kapsamı ve OEM kalite standardına ek olarak hızla yeni ürün ekleme yeteneği etkileyicidir.

FREN HİDROLİKLERİ

Hella Pagid'in fren hidroliği ürün yelpazesinde 3.400'den fazla ürün bulunuyor. Ürün yelpazesi, OE üretici kalitesi, iyi pazar kapsamı ve yüksek veri kalitesi ile ünlüdür. Fren hortumları, fren ana silindirleri, fren tekerlek silindirleri ve el fren telleri gibi dört ürün grubunu içeren fren hidroliği ürün yelpazemiz, hemen hemen tüm ilgili araç sınıflarını kapsamaktadır. A sınıfı ve BMW 5 Serisi gibi lüks araçlardan Peugeot 207 ve orta sınıfın kompakt sınıfına, nakliye araçlarından Unimog'a kadar tüm müşterilerimize uygun ürün seçenekleri sunuyoruz.

FREN KİMYASALLARI

Fren sistemleri, zorlu şartlarda bile güvenli çalışmak için birçok öğenin birlikte mükemmel şekilde çalışması gereken karmaşık yapılardır. Fren hidroliği, bu sistemin önemli bir parçasıdır. Çünkü pedal kuvvetini hidrolik basınç vasıtasıyla fren sistemine aktarmaktadır. Bu fonksiyonu gerçekleştirmek için fren hidroliği, açıkça tanımlanmış araç üreticisi gereksinimlerine uymalıdır ve bileşimi çeşitli fren sistemlerinin özellikleriyle tam uyum sağlamalıdır. Hella Pagid’in fren hidroliği, yalnızca gerekli koşulları mükemmel bir şekilde karşılamakla kalmaz, çok daha fazlasını sağlar. Hella Pagid'in fren kimyasalı ürün yelpazesi, balata spreyi ve montaj macunu ile takviye edilmiştir. Bu kaliteli ürünlerin her ikisi de denenmiş ve test edilmiş, kullanımı kolay ve bir aracın fren sistemi ve yol güvenliği için idealdir.

FREN AKSESUARLARI

Hella Pagid ürün yelpazesinde fren balataları ve fren pabuçları için 550'den fazla aksesuar bulunmaktadır. Ürünler fren balatası ve pabucunda teknolojik gelişmelere uyumlu olarak piyasaya sürülür. Hella Pagid, dört farklı ürün grubu için aksesuarlar sunar:
1. Disk fren balataları için aksesuarlar
2. Fren pabucu aksesuarları
3. Park freni papucu için aksesuarlar
4. Fren kaliperleri için aksesuarlar

HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS ile ilgili tüm dökümanları incelemek ve videoları izlemek için Dijital Kütüphane sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Frenlerinizi düzenli olarak servisinde kontrol ettirin!

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X