BEHR HELLA SERVICE, otomotiv sektörünün iki önemli tedarikçisi BEHR (ısı yönetimi sistemleri uzmanı) ve HELLA (aydınlatma, elektrik ve elektronik sistemleri uzmanı) ortaklığından 2005 yılında doğmuş, klima ve motor soğutma alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

20'den fazla ürün grubunda 7.500 üstün kaliteli ürün yelpazesine sahip BEHR HELLA SERVICE, otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetleri pazarının önde gelen klima ve motor soğutma ürünleri tedarikçilerinden biridir.

BEHR HELLA SERVICE Avrupa, Amerika ve Asya Pasifik ülkelerinde yakaladığı başarıyı Türkiye’ye de taşımaya karar vermiştir. İntermobil, BEHR HELLA SERVICE ürünlerinin 2010 yılından bu yana Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olarak otomotiv satış sonrası pazarına hizmet vermektedir.

BEHR HELLA SERVICE’in ürün kalitesi, uzun ömür ve güvenilirlik konusunda sunduğu avantajlar, BEHR’in araç üreticilerindeki bilgi birikimi ve tecrübesine dayanır. Aynı zamanda HELLA’nın yüksek performanslı küresel satış ağı da BEHR HELLA SERVICE’in sunduğu bir diğer avantajdır.

KLİMA

Teknolojik olarak klima sistemleri her geçen gün daha da gelişmektedirler. Bu çerçevede optimum düzeyde araç içi soğutmaya erişmek için BEHR HELLA SERVICE ürünleri ve fonksiyonları birbirleri ile uyum içinde eşleştirilmektedir.

MOTOR SOĞUTMA

Motor soğutma sistemlerine olan talep her geçen gün artmaktadır. Motor soğutma yakıt tüketimi, emisyon, güvenli ve rahat sürüşü pozitif yönde etkileyebilmektedir.

KNOW-HOW TOOL

BEHR HELLA SERVICE, teknik bilgisini servislere aktarabilmek için Know-How Tool’u kullanır. Know-How Tool ile motor soğutma ve klima devreleriyle ilgili tüm bölümlere erişebilirsiniz. Her devre ve parçayı 3D gösterimle 360° döndürebilir ve dilediğiniz yönden görüntüleyebilirsiniz. Know-How Tool, animasyonlu parça fonksiyonları ve HELLA uzmanlığıyla size gerçek bir teknik rehberlik sağlar. Know-How Tool’a ulaşmak için tıklayın.

KOMPRESÖR MOBİL UYGULAMASI

Aracınızın kompresörü için doğru dolum miktarları
-Marka, model ve model yılına göre çok kolay arama
-Usulüne uygun kompresör değişimi ve sistem temizliği için adımlar
-Uygun PAO yağının kolayca tespiti
-BEHR HELLA SERVICE Pengueni Ole’nin konuma bağlı 5 günlük hava tahminleri Tüm iOs ve Android cihazlarınız için AppStore ve Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir, kompresöre dair tüm teknik bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BEHR HELLA SERVICE ile ilgili tüm dökümanları incelemek ve videoları izlemek için Dijital Kütüphane sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Klima sisteminiz yaz mevsiminde yalnızca hoş bir serinlik sağlamaktan çok daha fazlasını yapabilir. Detaylı bilgi için tıklayın.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X