İNTERMOBİL TEKNOLOJİ

İntermobil desteği ile servislerde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti.

Bizim tutkumuz otomotiv teknolojisi, ya sizinki? HELLA GUTMANN SOLUTIONS ve WABCOWÜRTH markalarının son teknoloji ürünlerinden faydalanarak sunduğumuz bir çözüm dünyası olan İntermobil Teknoloji ile tanışın.

Amacımız:

Servislerin ne tür ekipmanlara ve hizmetlere ihtiyaçları olduğunu anlamak ve uygun çözümler sunmak için daima çalışıyoruz.

  • Ticari ve binek araç servislerine kaliteli ekipmanlar ve malzemeler sunmanın yanında, bilgi birikimi ve nitelikli teknik servis sunarak, tamirhanelerin verimliliklerini ve karlılıklarını arttırmak.
  • Ürün gamını kaliteli ekipmanlarla zenginleştirerek, bilgi birikimini artırmak ve tamirhaneler için tam donanımlı bir çözüm ortağı olmak.

Hizmetlerimiz:

Bizim tecrübemiz, sizin kazancınız…

  • Araçlardaki elektronik sistemlerin artması ile arıza tespit cihazlarına olan ihtiyaç dahilinde hem binek hem de ticari araçlara yönelik dünyanın önde gelen arıza tespit cihazlarının servislere sağlanması
  • Yüksek kaliteli garaj ekipmanları, yedek parçalar ve sarf malzemeleri satışı
  • Son teknolojinin kullanıldığı cihazlara yönelik kapsamlı eğitimler
  • Teknik destek hattı
  • Teknik bilgi bankası
  • Arıza tespitine yönelik tüm dokümanların Türkçe temini
  • Güçlü bayi ağı sayesinde arızaya yönelik yedek parçanın hızlı temini

Neden Çok Markalı Diyagnostik Cihazlar?

Çok markalı diyagnostik cihazlar araç üreticilerinin sunduğu tek markaya özel diyagnostik cihazlarla rekabet etmek amacıyla üretilmezler ve o şekilde tasarlanmazlar. Amaç üreticilerin sunduğu diyagnostik cihazlarıyla birebir aynı olmak da değildir. Amaç tamirhanelerin marka-modelden bağımsız birçok aracı tamir etmelerini ve bakım yapmalarını sağlamaktır. Diğer bir amaç da, potansiyel olarak %90 oranında bilgi sağlamaktır. (Diğer bir deyişle üreticiye özgü cihazların sunduklarının yaklaşık %90 kadarını sunmaktır.) İntermobil Teknoloji avantajıyla sunulan Hella Gutmann Solutions ve Wabcowürth arıza tespit çözümleri, yaygın olan tüm marka ve modeller için hassas, güvenilir, anlaşılır çözümler sunar. Aldığınız arızaları etkileri ve çözümleri ile birlikte görüp doğru-hızlı bir şekilde onarımı gerçekleştirebilirsiniz. Çok markalı arıza tespit cihazları genel olarak sadece arıza başlığı vermektedir. İntermobil Teknoloji ile sunulan arıza tespit cihazları markaya özel diyagnostik cihazınızın mantığı ile çalışmakta, arızaları açıklamaları ile birlikte Türkçe olarak vermektedir. Ayrıca tamamen Türkçe teknik data desteğine sahip nadir cihazlardandır.

Mega Macs PC, Hella Gutmann Solutions’ın atölye bilgisayarını, yüksek verimli bir servis modülüne dönüştüren ilk yazılımdır.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

 

X